Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

régebben még vettem egy doboz óvszert csak úgy.

és mostanában nagyon összejöttek a dolgok, a barátom tegnap lekéste a buszt mikután nállunk volt, mert tőlem ment volna haza, nálam meg este megtalálták, és most azt sejtik hogy már csináltuk, mit tegyek? :((((


2010. dec. 14. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ha mondom hogy nem csináljuk, nem nagyon akarják elhinni :S
2010. dec. 14. 15:48
 2/8 anonim válasza:
mert mi történt?
2010. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond azt,hogy csak lufinak akartad használni őket,párt jelvényeket szeretné rárajzolni és menni tüntetni vagy csápolni!:D
2010. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, és milyen barátod van, de miért baj ha lefekszel vele? Szerintem nem fondorlatoskodni kell, hanem talpra állni és megmondani a frankót hogy igen, csináltuk, baromi jó volt, mi bajod van vele?
2010. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem csináltuk, még csak a fejünkbe se fordult meg az hogy lefeküdjünk, amugy 13 éves vagyok azért baj nekik hogy találtak nálam óvszert
2010. dec. 14. 15:52
 6/8 A kérdező kommentje:
a két dolog pont egybeüt, hogy lekési, és óvszert találnak nálam. így azt szűrték le belőle hogy azt csináltuk
2010. dec. 14. 17:55
 7/8 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve hogy ma egy nyugott percünk se volt mert attól féltünk hogy valyon mikor jönnek be, tartottuk a fél méter távolságot, ma csók se volt emiatt :(
2010. dec. 14. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy a suliban egy felvilágosító órán kaptátok... Bár gondolom már késő. :)

AMúgy ha vettél gumit, az azt jelenti, hogy már gondolkodsz a dolgon. Ha el is hiszik, hogy nem csináltad még, rémisztő gondolat lehet nekik a dolog. Én sem ajánlom, naggggyon fiatal vagy még az efféle dolgokhoz, 2 év múlva is fiatal leszel hozzá. Az összes ismerősőm, aki ilyen fiatalon csapott bele a lecsóba, mind, kivétel nélkül megbánták. És nem 10 évre rá, hanem pár nap/hét után.

Pozitív dolog azonban, hogy nem vagy hülye és van nálad gumi. Amikor én voltam fiatal (nem mintha most öreg lennék) nálam is mindig volt, bár szűz voltam, és nálam is megtalálták egyszer a szülők. :D

Igaz, én ekkor 16 voltam, nem 13.

Szóval aszondom várj a dologgal simán 2-3 évet, nem fogod megbánni, sőt.

Ezt a kis sztorit a szüleid meg amúgy is pár nap alatt elfelejtik és csak nevetni fogtok rajta, szóval no para.

2011. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!