Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek? Menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Menstruációm elött egy nappal együtt voltunk a barátommal és elszakadt a gumi. Ma kellene megjönnie de úgy veszem észre csúszik.

Figyelt kérdés
Érzem a tüneteket, hogy meg akar jönni, a mellem fáj, és apróbb görcsöket is érzek amik mensi elött szoktak jelentkezni!
2010. dec. 16. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy miután megtörtént a baj elfutottam a zuhanyzóba egy vizes irrigálásra! Késhet miatta? De azt is olvastam hogy ez inkább segíti a spermákat a méhbe jutáshoz, kiszámoltam a pete érésemet ha jól számoltam akkor ezen hónap eleje felé volt.
2010. dec. 16. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:
De a gumiban volt sperma mert ha a pasid nem élvezett bele és előváladéktol meg nagyon kicsi az esély arra hogy megtermékenyülsz :) Igen a mosdás hülyeség volt de sztem no para megfog jönni :)
2010. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen elsült a párom sajnos!
2010. dec. 16. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:
és a gumiban nem volt sperma, hanem bennem!
2010. dec. 16. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugye csak sima vízzel öblítettél? Kicsit ecetes jobb lenne.

A másik, hogy lassan kell öblíteni... ha jól megnyomod vízzel, az pont bemossa a méhedbe, ami ott van előtte - pedig kimosnia kellene.


Mindegy. Az időpont miatt elég kicsi az esélyed a terhességre. Vegyél egy tesztet és pár nap múlva próbáld ki.

2010. dec. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van valamennyi esélye, csinál tesztet, de mivel jelentkeznek a mentsruáció tünetei szerintem csak az idegesség miatt késik.
2010. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket csajok! De úgy érzem most elmegyek nődokihoz, nem merek kockáztatni hogy várok három napot és utána teszt mert akkor abortusz és azt nem élném lelkileg túl, inkább irattatok gyors 72 órás eset utánit!
2010. dec. 17. 09:14
 8/9 sasna ***** válasza:
igen, lehetsz terhes, kicsi az esélye, de lehetsz.. a zuhanyzás meg semmit se ér.. :S
2010. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sasna ***** válasza:
ja, és egyébként, én is vettem már be ilyen tabit, mert belémment a baratom, mert elszakadt a gumi.. :S és nem lett gond.. persze, nem praktizaltam soha tobbet, de inkabb az, mint az abortusz.. :S
2010. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!