Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a magyar akcentus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a magyar akcentus szexi vagy idegesítő a külföldieknek?

Figyelt kérdés
ha egy 19 éves csinos lány beszéli
2010. dec. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexi :) Az én akcentusomat imádták a németek :)
2010. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
vhélömínyem szherrint idögeshítö lehhet.
2010. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát egy 19éves csinos lánynak kise kell nyitnia a száját...najo lehet h kell de beszélnie nem kell h szexi legyen:D
2010. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
épp az ha kinyitja a száját ;P akkor onnantól fasza :P
2010. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 19 éves csinos lánynál teljesen mindegy milyen akcentussal beszél. Igazából az se számít, hogy értjük-e egymást, vagy egyáltalán beszél-e. Tényleg. Imádok külföldön csajozni!
2010. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Én 16 vagyok, nem tartom magam olyan csúnyának, bár szép se vagyok.Németben tanulok és ha németül beszélek akkor mindenki mosolyog, meg mondják hogy milyen könnyen meg lehet érteni.

Viszont ha magyarul telefonálok mindenki röhög, mert hogy a magyar nyelv milyen vicces-.-

Nem a legjobb érzés-.-

2010. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

régi kérdés, de leírom


Hát én szoktam beszélgetni románokkal

és egyszer beszéltem 2 román sráccal. köszöntem nekik meg megkérdeztem hogy vannak, erre mindkettőből kitört a röhögés, de már kb sírtak, aztán megkérdezték hogy kolozsvári vagyok-e, mert olyan az akcentusom. mondom nem, Budapesti vagyok:D erre néztek egyet:D de aztán tök jól elbeszélgettünk, csak percenként 3x mondtam hogy "ne haragudj nem értem" aztán végül azt mondták hogy mi vagyunk a legszebb magyar lányok akiket valaha láttak (legjobb bnőmmel voltunk)


egy másik (szintén román) folyton dicsért hogy mennyire bejön neki az akcentusom (meg én is) :D mondjuk ő is sokat röhögött, de inkább azon, hogy folyton megkérdeztem hogy "tessék?" meg amikor nem akartam tovább égetni magam, egyszerűen rámondtam egy igent/nemet valamire amiről ötletem se volt h mit jelent:D szóval nem is nagyon törtem magam, most komolyan, honnan a bréből kéne nekem perfect románul beszélnem? és ezt ők is pontosan tudják. És ez bármilyen idegen nyelvre vonatkozik... ha beszól, mondd hogy inkább örüljön hogy egyáltalán szóba álltál vele, küldd el magyarul a kvaanyjába és hagyd ott, fel se vedd amit mond:)


ja, meg egyszer beszéltem egy amerikai csajjal, aki leszbi volt, és azt mondta hogy neki nagyon bejönnek a magyar akcentusos lányok:D


szóval egy a lényeg, én eddig rosszat nem hallottam.;)

2014. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!