Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért jó az nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jó az nektek ha megfürdetitek a lányokat a hóban? Miért teszitek? Mi jó ebben nektek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezen én is gondolkodtam néha. Talán olyan ez, mint mikor csikizik a lányokat. Közben megfoghatnak egy-két testtájat...
2010. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de előre félek. :D Sajnos engem biztos betalálnak, eléggé szeretem a srácokat :) Mármint jó barátok vagyunk, de bízom benne, hogy nem futunk össze olyan helyen, ahol ez megtörténhet :D 21/N
2010. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy babona szerüség.Azért fürdetjük meg a lányokat,hogy következő évben is szépek maradjanak.(Fontos,hogy az első leesett hóban kell megtenni)Meg amugy is:Poénnak is jo:D
2010. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Én pl nem teszem, mert hülyeségnek tartom.Óvodások csinálják.Meg az óvodás szinten megmaradt emberek.
2010. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,de én is keresem ezekre a választ :D XD

Srácok higgyétek el nekem hogy az nagyon szar a csajoknak :S :P

nálunk leesett az első hó és azon a héten 8-szor fürdettek meg a hóba ugy hogy csavarni lehetett belőlem a vizet :S:D:D

szal tudom miről beszélek :)

2010. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2010. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Funktasztikus ***** válasza:
90%
engem a lányok akarnak jáájxD
2010. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem fürdik a csaj magától, akkor majd én megfürdetem!XD

Amúgy nem szkásom, szerintem semmi értelme nincs, és gyerekes dolog.


Te tetted fel ezt a kérdést is??-.-"


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó..

biztos tetszel nekik :D:D

vagy fürdetted őket?mert akkor tudod édes bosszú :PXD

én is akarom a srácokat akik engem fürdettek de inkább lemondok róla mert eddig mindig forditva sült el a dolog :D

2010. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
lányok?XD na de fiúk! Valaki adja már meg a választ erre a rejtélyes kérdésre!:D
2010. dec. 18. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!