Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lennék kívácsi hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lennék kívácsi hogy van nekem egy lány ismerősöm aki szerelemes egy srácba! Csak a srác nem akar ősszejönni vele mert állítólag neki nem kell most csaj! Miért? (14 éves a srác)

Figyelt kérdés

Tehát a lány már megprobált közeledni felé de a srác azt mondta neki hogy bejösz nekem meg minden de most nem akarok csajt magamnak.És arra lennék kíváncsi hogy a fiú miért nem akar magának csajt hisz 14 évesen ki ne akarna magának csajt.Pedig a csaj nem is néz ki rosszul!

(és állítólag nincs más csaj az életében,nem is meleg,meg nem is lehet azt mondani hogy fél a kapcsolatttól mert állítólag volt már csaja)!!

FIÚK LÁNYOK VÁROM A VÁLASZOKAT!!

Segítségeteket előre is köszönöm!


2010. dec. 20. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért lenne törvényszerű, hogy minden 14 éves kapcsolatot akar? mi van, ha épp most tényleg nem akar kapcsolatot? erre nem gondoltatok? én is sokáig nem akartam kapcsolatot. 18 éves vagyok és most akarok. és számtalan udvarlóm volt már. nincs megszabva, hogy minden adandó alkalmat meg kell ragadni a csajozásra/pasizásra, ha ott van. mert, ha nincs hozzá kedve, akkor nem ér semmit az egész. ennyi.
2010. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
velem pont igy van:/15Ł És én se értem h mértnem akar
2010. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na és? én se akarok, mert jobb egyedül. am meg az ő okát csak ő tudhatja...
2010. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ő fiú és nem lány!14 évesn melyik fiú nem akar becsajozni!
2010. dec. 20. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok.
2010. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy numerát egy nem túl ronda lánnyal talán nem utasítana vissza, de hátha nem akarja kihasználni a szerelmes barátnődet.
2010. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak egy udvarias kifogás, ne kelljen azt mondania, hogy a barátnőd buta vagy elviselhetetlen.
2010. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bazzeg, én is 15 éves srác vok, és nekem sem kell csaj , mert csak kötöttség, inkb kúrom a csajokat hétvégenként a buliba, sztem sokkal jobb, főleg ha nincs csajod mert akk nem kell magyarázkodni, és nincs lelkiismeretfurdalásod se, ennyi!
2010. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!!
2010. dec. 20. 18:51
 10/11 anonim válasza:

Hello!

Szerintem még a hülyének is leesik hogy nem a barátnődről beszélsz hanem magadról... Ennyire azért nem érdekelne gondolom más dolga.

Szerintem csak nem akar párkapcsolatot...

2010. dec. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!