Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ha kiszívják valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ha kiszívják valakinek a nyakát? Van értelme?! XD

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 02:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Megjelölöm a tulajdonom:).De csak ritkán.

Régen csinálták még a katonaságnál is olyanokkal,akiknek volt csaja,kiszúrásból.Lefogták a manuszt és kiszívták a nyakát kimenő előtt,had idegelje magát a csaja.

2010. dec. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Létezik hogy a ribancok csinálják azt? xDDD
2010. dec. 22. 02:59
 3/23 anonim ***** válasza:

XDDDD

Amúgy szerintem sincs értelme, randa, meg minden bajod lesz tőle...

2010. dec. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tyler913 ***** válasza:
Amúgy ezt én sem értem.Még sosem csináltam, gőzöm sincs,miért jó, ha a másik nyakát buzerálom:)
2010. dec. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

lol még hogy 'minden bajod lesz tőle' mivan?:D hát akkor már rég halott lennél másik 10 000 000 emberrel együtt.

amúgy ízlések és pofonok. kinek mi esik jól.

2010. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Ribancok és barmok csinálják csak.. Semmi értelme.

Persze minél mélyebbre harapnak annál hamarabb robbansz fel :)

2010. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ITT: 10 évesek beszélgetnek a szexről.
2010. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
1 pillanat,sztem nem ribik csinaljak,hanem mindeki,aki orulten szerelmes es nem tudja mar,hogy hogy fejezze ki erzelmeit.
2010. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Aki még nem is próbálta, annak nem tudom hogy lehet róla objektrív véleménye.

Nekem nagyon érzékeny a nyakam, az egyik erogén zónám. Egyszer szívta ki a barátom, hát nagyon jó érzés volt, nagyon izgató. Utána persze másnap fájt, sőt még köv. nap is, és ronda volt, nem győztem takargatni a hajammal a 35 fokban.

És nyilván nem azért szívta ki, mert meg akart jelölni, mint egy kutya a villanyoszlopot, hanem mert látta, hogy élvezem.

2010. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Persze, én is szeretem, ha a nyakammal foglalkozik a barátom (ha van), mert marha jó érzés, de mindig megmondom, hogy ki ne szívja, mert azt nem szeretném.

És nem vagyok 10 éves.

2010. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!