Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy csaj (é –...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy csaj (é – hogy stílusosak legyünk, he), aki nem tudom mit képzel magáról, de mesélek, most milyen, érdekel? Remélem, hiszen azért koptatom itt ezt a k-klaviatúrát!

Figyelt kérdés

Adott egy csaj(é), aki most olyan kis komolykás, 15 évesen. Lefikázza azokat, akik 14-15 évesen lefeküdnek a fickójukkal, meg lenézi, aki neten ismerkedik, iszik, cigizik, meg drogozik. Ő, most, a kemény, ám érzékeny művészlány, aki megfontolt, elmés, filozófus-bölcselkedő, és ismeri a világot, oh, még az élet szenvedésekkel teli, sötét oldalát is – oh, milyen megható, hiszen, ugye a művésznek sanyarú a sorsa… (Arról ne beszéljünk, hogy annyi pénze/pénzük van, hogy 4-5 telek az övéké egy kisebb városban, mindenki imádja, ő az osztály kis „kedvenckéje”, jófejcsaja)

Én ismerem Őt, kb. 13-14 éves kora óta. Hogy milyen lány volt? Kb. 1 óra alatt le lehetett beszélni róla a ruhát, úgy, hogy nem is ismerted személyesen, webkamerán mutogatta a jó nagy rakétamelleit, néha még nyalogatta is nekem, néha-néha még a bugyi is lecsusszant, majdnem.

Alig 14 évesen lefeküdt az akkor 18-19 éves barátjával, 1 hónap járás után, ekkoriban volt olyan, hogy olyan redvásan részegre itta magát, hogy kiesett neki teljesen az éjszaka, és másnap azon parázott, mégis mik azok a zöld-kék foltok a combjainál. Elvileg füvezett is.

Majd kiesett a kapanyél a szájából, olyan ocsmányul-parasztosan fröcsögött és bunkózott, nőiességének nyoma sem volt...

Minden nyálas-fostos animét nézett, imádta a rapet, Titanicimádó volt, gyűlölte a fekete színt, és gúnyolta, szidta azokat, akik mégis szerették ezt.

Na és most tényleg, mi van? Alázza azokat a lányokat, akik ezt csinálják, Ő a megtestesült kőkemény csaj, feketében metált hallgat meg minden ilyet, eszméletlen! Hogy lehet ilyen képmutató? Mert szerintem ez az. Undorító, hogy lefikázza azokat a lányokat, akik lefeküdnek fiatalon, mikor Ő pontosan ezt tette!

Szidja a rapereket, a korábban lealázott, lenézett rockercsajokkal meg haverkodik. Hát mi a fene van ezzel a csajjal, komolyan?

Bezzeg, mikor felhozom neki, hogy „háhá, nekem még nyalogattad a melled is”, azt mondja „hahh, rosszul emlékszel, összetévesztesz valakivel”. Meg nehogy merészeljem elmondani bárkinek is, mert baj lesz!!!

Huszonévesekkel lóg, adja itt a felnőtt lányt, csak kár, hogy úgy vihog, mint egy idióta.

Mit csináljak egy ilyen lánnyal? Erőszakolgassam meg, vagy mit? Igazából nevetséges.

De egyszerűen irritál ez a képmutatása, múltjának elfedése, és a múltjával azonos lányok, emberek ilyen beteges megvetése. Mintha azért haragudna rájuk, mert olyanok, mint Ő volt.

Hányingerem van ettől a kiscsajtól, forog a gyomrom, mint a sztahanovista mikrobinak mosógépgyomrában a mocskos ruha.

Hogy lehet elviselni Őt? Bosszant.


2010. dec. 22. 21:08
1 2
 1/13 Kamuuu ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?:O
2010. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Titok, drága barátom, titok.
2010. dec. 22. 21:14
 3/13 Kamuuu ***** válasza:
74%
Szerintem az ilyen csak azért csinálja ezt, mert először is nincs testvére és gazdag... másodszor gondolom a szülei sem törődnek vele és ezért ő éli a saját kis pénzes "tökéletes életét" DE igazából ő is tudja hogy ez nincs így rendjén valahol belül... ahogy irtad mindent leszarozik amit ő is csinál igen az ilyet ismerem és az ilyenekkel semmit se lehet kezdeni.Én az ilyeneket még azért se szeretném meg bántani mert hiszek benne hogy egyszer majd tökéletesen szar lesz az élete... persze ez nem így lesz :)
2010. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

szard le.

Nyilván megbánta amit akkor régen tett, inkább örülnél, hogy most már nem ilyen -.- Hagyd békén, hagyj élje az életetét.. most mért kell rá féltékenynek lenned (én ezt vettem ki a soraidból..)?

2010. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod elviselni, akadj le róla.Francnak foglalkozol vele.
2010. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Féltékeny az nem vagyok, sőt. Inkább dühös. Dühös, mert azért bánt másokat, amit Ő tett, és amikor én néha-néha leszidtam azért, én lettem kikiáltva ősgonosznak, és ezért is romlott meg a viszonyunk. Érted?
2010. dec. 22. 21:17
 7/13 Kamuuu ***** válasza:
Nem tudsz sok mindent tenni csak annyit hogy nem törődsz többet vele... majd lesz vele valami legalább te éld a normális boldog életed ha igy van:D
2010. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Remélem, van annyi eszed, hogy megtartottál néhány képet az MSNezésekből... Azok hasznosak.
2010. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért is esik ez rosszul nekem, mert azokat a zenéket "imádja" most, és okít ki engem belőle (röhögök), amiket én régen nagyon szerettem, és folyton fikázott. Most meg még Ő izmozik mindedn infóval a csapattal kapcsolatban. Olyan, mintha le akarna utánozni engem, és tényleg, vicces a helyzet, és persze zavaró.
2010. dec. 22. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
nemolvastam el a szarságodat mert kur.ahosszu szerintem ha ennyi felesleges időd van h ilyeneket irj valami bajvan:D
2010. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!