Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miféle retardált emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle retardált emberek azok, akik a latex dolgokra recskáznak?

Figyelt kérdés

nézzétek meg a videot:

http://www.youtube.com/watch?v=1yWwBAJdc6Q

elképesztö, hogy lehet valakiben ekkora mentális sérülés, hogy egy felfujható ruhában üldögélve, azt simogatva folyik ki CSAK az ondó a kis pucujából.Hihetetlen! Ettől már csak az durvább, mikor már egy lufi láttán is feláll nekik a bré.ja meg, hogy belebujnak ilyen nöi harisnyákba, meg nö latex maszkokba, brrrrrrrrrrr


2010. dec. 22. 21:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2010. dec. 22. 21:24
 2/16 anonim ***** válasza:
Még nem néztem meg a videót, mert zenét hallgatok, de mi a f..nak nézel ilyeneket, ha zavar?:P
2010. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább az ilyen, minthogy kisbabákat erőszakoljanak meg... Senkinek nem ártanak vele, több empátia szorulhatna beléd...
2010. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szivlapáttal agyonütni ---> elföldelni. hát nem tudják ezek hasznosabban tölteni a szabadidejüket?
2010. dec. 22. 21:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez valami beteg dolog, mire jó ez? Ülne bele egy rajzszögbe...
2010. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor annyira megszeppenne, hogy valszeg fel se állna neki többet a sokktól.
2010. dec. 22. 21:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te sem tudod hasznosabban eltölteni a szabadidődet, itt ülsz és ezen fröcsögsz. Te vagy a szánalmasabb.
2010. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de nekem ez nem okoz érzéki örömet, nekik viszont másra fel sem áll.
2010. dec. 22. 21:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki jobban járt volna, ha a szüleid is így gyakorlatoznak annak idején.


Másrészt ki vagy te, hogy más ember szexuális szokásait bíráld? Magánügyük, amivel senkinek sem ártanak.

2010. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez szex? én azt hittem, hogy a szexben valahogy elöjön a közösülés is, de ezek kb csak azért vannak többen, mert az egyéni latexruhasimogatás már tul uncsi nekik.
2010. dec. 22. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!