Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelemmel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelemmel kapcsolatos kerdeseket tehetek fel barátomnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy érted?:)
2010. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pl. mikor szeretne csókolózni,vagy ilyesmik
2010. dec. 23. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
hát például hogy 'nincs kedved csücsöríteni egyet?=)' ésha megkérdezi, hogy minek, vagy miért, rávágni hogy 'hogy megnyalintsam a csücsöröd:D' az én barátom mindig hátraveti a fejét ezen, nevet, aztán megcsókol:D
2010. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha igazán jó a kapcsolatotok bármilyen kérdést feltehetsz. Én minden apróságot megkérdezek tőle...Itt az őszinteség a fontos. Én tudom h bármit kérdezek ő őszintén fog válaszolni, akkor is ha nekem nem tetszik. Merj kérdezni :D
2010. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha :D én tutira megnézetem egyszer majd a Pán Pétert a pasimmal - egyébként is nagyon szeretem, első könyv amit olvastam kisgyerekként.


////////SPOILER- RÉSZLETEK A FILMBÓL//////


És abban Wendy azt mondja Péternek hogy adni akar neki valamit, és Péter megkérdezi hogy mit és Wendy azt mondja hogy hát egy csókot... és Péter nem tudja hogy mi az... és Wendy amikor elbátortalanodik odaadja neki a gyűszűjét.


És a film végén pedig, ad neki egy "gyűszűt" azaz csókot :D Ha jól emlékszem Péter utána kap újra erőre és tud repülni :D


///////SPOILER END/////////


Nah és utána olyan cuki lenne... kérem a gyűszűdet :D:D

De most nincs pasim :'( viszont vannak páran akik próbálkoznak, de nekem most más tetszik :S


20/L

2010. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!