Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti melyik ujjatokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti melyik ujjatokon hordanátok gyűrűt? A 2 gyűrűsön kívül! Ja meg hogy jobb vagy bal kéz.

Figyelt kérdés
.jó lenne ha minél többen írnátok!!!ha lehet szóljatok az ismerőseiteknek akik fent vannak ezen az oldalon hogy ők is írjanak mert ez FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 25. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ha hordok gyűrűt, azt a bal kezemen szoktam.

A férfiaknak nem épp kellemes a jobb kézen a gyűrű, mert egy rendes kézfogásnál igen fájdalmas tud lenni!

2010. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik ujjamon se mert egyszerűen zavar
2010. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Scream85 ***** válasza:

Én nem hordok gyűrűt,de ismerőseimen akiken láttam,ők általában a bal kezükön hordták....hüvelyk és mutató ujjakon láttam általában (gyűrűs ujjat kivéve)


F25

2010. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobb kéz mutatóujj, de a jegygyűrűt a gyűrűsujjon
2010. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a bal kezemen a középső ujjamon szoktam.
2010. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezüstgyűrű hüvelyk ujjon a homoszexualitást jelenti, óvatosan a hüvelyk ujjal :P
2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bal vagy jobb kéz középső ujján.
2013. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!