Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az árulkodó jelek hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az árulkodó jelek hogy ha fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és ha feláll akkor nem bírom lehúzni a bőrt a fitymámról. Ez normális? Mit jelent ez? Meg ha hozzáérek akkor fáj. Léci válaszoljatok.
2010. dec. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy a makkodról nem tudod lehúzni a bőrt? Mert az bizony fitymaszűkület. Bár nekem pár éve volt, hogy ha nem állt fel akkor simán lejött, ha felállt akkor majdnem. Utána egy két hónappal pedig tökéletesen lejött róla. Nem tudom lehet hogy nem bírta az iramot a bőr. :D
2010. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igen pontosan ha nem áll fel akkor símán lejön a bőr a makkomról de ha áll akkor nem :S
2010. dec. 25. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után helyrejött. De nekem nem fájt. Ha úgy érzed nézesd meg dokival.
2010. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de a makkom ilyen hogy is mongyam nyomásérzékeny
2010. dec. 25. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!