Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélhetnék vele msnen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélhetnék vele msnen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik, és szerelmes vagyok belé. 8 éve :)

8.ba járunk mind ketten, egy osztályba. És most pár napja sikerült rávennem magam, hogy bevaljam neki, hogy szerelmes vagyok belé és megkérdeztem tőle, hogy járunk e?

Erre ő azt felelte, hogy majd fél év múlva, mert a suliba piszkálnának minket..

Msn- en megkérdeztem tőle, hogy tényleg csak azért nem akar velem járni most, mert piszkálnának minket a suliban?

Ő meg azt mondta, hogy fel kell készüljön. Megkérdeztem, hogy mire?

Azt mondta, nemtudja.



A kérdés az, hogy miről beszélhetnék vele msn en mer nem igazán tudok mit felhozni. Mondjuk élőbe teljesen más..eltudunk beszélgetni, sokkal jobb fej, meg minden.


Nagyon Köszönöm annak aki elolvasta :)


2010. dec. 26. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretne tőled semmit ez a fiú, hidd el nekem.
2010. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez így nagyon gyors volt én azon csodálkozom h nem küldött el meg így nem szokás megkérdezni h járunk? Miért nem dumáltál vele előtte hívtad volna le sétálni v ilyesmi, így persze h nem fogja azt mondani rögötn h igen... Próbálj meg nem nyomulósan közeledni hozzá, hagyd h ő udvaroljon neked és már neki is könnyebb lesz mert tudja h bejön neked. Ha udvarol akkor tetszel neki ha nem akkor meg nem. Az h időt kért az teljesen normális én is ezt csináltam volna de nem hiszem h ha tetszel neki akk nyárig várna :)
2010. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vele voltam aznap 11től este 6-ig persze nem csak vele, hanem barátokkal együtt :)


utána meg elmentünk ketten beszélgetni, leültünk és jól elbeszélgettünk :) és utána tértem rá a lényegre.

2010. dec. 26. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

szép románc alakul itt ki :)

igen ilyenek a sulisok piszkálják azt ha valaki jár valakivel....:(

de ti attól ketten titokban járhattok ..

2010. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
titokban nem az igazi.. de tegnap beszéltem vele, és azt mondta, hogyha összejönnénk akkor egy nagyon jó barátság menne tönkre. :(
2010. dec. 27. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akk nem szeretne tőled semmi olyat, ne erőltesd .
2010. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!