Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most joggal utál szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most joggal utál szerintetek? Vagy miért? Lent

Figyelt kérdés

Szóval 1,5 évig együtt. Mostanában, mióta elkezdett esni a hó, meg nem túl jó eleve az időjárás, lesz@rja a fejem. Nem foglalkozott azzal, h nekem is rossz h tél van, folyamatosan fájdalmat okozott. Most azt is megmondta, h neki a haverja mindennél fontosabb, legalábbis nálam biztosan. Én szeretem, és vele akarok lenni, de nem bírom, hogy nem figyel rám soha, nem ír 1 smst, nem hív fel, etc. 147 km-re lakik tőlem, és úgy volt, h 29.-én jön, de aztmondja inkább nem, mert beteg. És azt se mondta, h akkor menjek én...Szerettem volna vele tölteni a szilvesztert, és most nem tudom mi van. 1x hívni akartam, ki van kapcsolva, msnen meg vagy letiltott, vagy nem tudom. Mit csináljak? Szeretem, nem akarom elveszíteni.


16L és 16F


2010. dec. 27. 09:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Most elvileg még azért dühös rám, mert elmondtam neki, hogy vannak dolgok, amiket nembírok elviselni a kapcsolatunkban, és megint én lettem a hisztis picsä. pedig csak őszinte voltam...Most lelépett, nemtom mit csináljak, itt sírok mint 1 óvodás, úgy ver a szívem, h majd' kiugrik, kétségbe vagyok esve..
2010. dec. 27. 09:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Muszáj leszel elfelejteni.. Lehet más vn dologban, egy közelebbi lány.. akivel többször tud találkozni vagy ilyesmi..

hagyd el.

2010. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerősei mondták, h nincs másik lány, meg ő maga is mondta. Meg most az is baja amúgy, h 2 órát kell utazni h eljöjjön hozzánk, de én szót se szóltam, amikor halálosan megvoltam fázva, lázasvoltam, ugyanúgy elmentem hozzá, csak h a kapcsolatunk ne menjen tönkre.
2010. dec. 27. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Elérni se tom most sehol, telóját kikapcsolta, msnen sztem letiltott, vag yilyesmi...fogom felöltözök és lelépek itthonról a picsäba hátha halálra fagyok vhol. úgyis mostmár a barátaimmal is megutáltattam magam meg a családommal is semmi értelme ittmaradni.
2010. dec. 27. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a leghülyébb dolog, amit tehetsz! A családod soha nem útál, ők mindig ott lesznek neked, amikor szükséged van rájuk! Egy nyomorék fiúért nem éri meg semmi butaságot csinálni! 16 éves vagy! Mégis mit vársz egy 16 éves fiútól? Ő nem lesz ennél komolyabb! Ráadásul megfagyni miatta! Ez abszurdum!!!!! Inkább menj el barátnőkhöz és mond meg, hogy nagyon buta voltál, de nagyon sajnálod! Sztem nem fognak elutasítani! Annyi minden fog még veled történni az életedben, hogy ez a dolog nem éri meg a fáradtságot!
2010. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi....

muszáj leszel elfelejteni....

lépett....

a fiúk ilyenek....

fáj nekik az őszinteség....


menj el a barátnőiddel / barátaiddal szilveszterkor bulizni...

majd ott lesz másik barátod

2010. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!