Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az ilyen láb nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ilyen láb nagyon csunya? Szoknyát fel lehet venni?

Figyelt kérdés

Nekem is ilyan, magas és vékony vagyok de nem merek szoknyát vagy rövidnadrágot felvenni..Nagyon csunya az ilyen láb? Nagyon vékony?


[link]


[link]


2010. dec. 27. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Én eddig azt hittem, hogy a nők azért hordanak szoknyát, mert kényelmes, nem azért, hogy a lábukat mutogassák. :D
2010. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De naiv vagy:P Szerinted télen is a miniszoknya a kényelmes?
2010. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Káprázik a szemem, vagy tényleg visszeres a láb az első képen?:O
2010. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
igen kaprazik:)) nekem is ilyen a labam ha nagyon hideg van:)) de normalisan nem..
2010. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Jó időben én is hordok rövidnadrágot vagy szoknyát (bár ezt ritkábban), pedig nekem sokkal vaskosabbak a lábaim, mint a képen látható nőnek.Sosem szólt még be senki, hogy miért veszek fel ilyen lábakkal rövidnadrágot vagy szoknyát.

Egyébként is van több fazonú, hosszússágú szoknya, rövidnadrág.Lehet válogatni és azt hordani, ami leginkább előnyös neked:)

15/L

2010. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
nekem is vékony a lábam..és nem szeretek szoknyát hordani :/
2010. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

csaj vagyok

nekem is mondják h milyen vékony vagyok. magas vagyok de a súlyom az meg van de nem látszik rajtam.

magasságom: 173-174

súly: 53-55Kg között szokott lenni mostanság

semmi paraa :D az jó h ha iylen vagy :)

2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 breegooca válasza:

csúnyának nem mondanám, bár én jobban szeretem a picit izmosabb vádlikat...ami mégsem vastag. vádlimániás vagyok. :D az a jó, ha éppen hogy nem vékony, de izmos szerintem :)


ha továbbra is zavar, gyúrjál rá konditeremben, vagy menj el pl. röpizni..:)

2011. jan. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!