Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha ő jobban néz ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ő jobban néz ki?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Azt hiszem neki is tetszem. Viszont szerintem ő túl jó pasi hozzám. Nem tudom,hogy meg tudnék e tartani egy ilyen pasit.Lehet,hogy kishitü vagyok és hogy hülye kérdés ,de engem ez zavar.
2010. dec. 27. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
A "Van egy srác" kezdetű mondatok mindig arra utalnak, hogy a kérdező 14 éves, vagy kevesebb. Ha valaki 14 (vagy kevesebb) idősen ilyeneken agyal, akkor nem a kinézet miatt nem tudod majd megtartani, hanem csak egyszerűen azért, mert hülye vagy. Remélem segítettem...
2010. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Túl sok a bizonytalanság, ha nem vagy határozott hagyd a fenébe, mit görcsölsz ? Félénk és önértékelési problémákkal kűszködő csajok senkinek nem kellenek. Sztem a pasik úgy vannak vele, inkább legyen ronda és verje az egója az eget, minthogy fordítva :D
2010. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem 14 vok, de mindegy
2010. dec. 27. 22:30
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen,lehet hogy alpja sincsa félelmemnek.csak az önbizalmammal van egy kis gond...
2010. dec. 27. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
írj neki neten, ha bejössz neki összejöttök, ha nem nem akkora a kudarc...
2010. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a srácnak tetszel, akkor Miért becsülöd alá magadat?Mindenki olyan, amilyen.

De ha a srácnak nem tetszel, akkor se becsüld alá magadat, mert lehet hogy nem vagy éppen az este, de attól nézhetsz ki jól!Az a lényeg, hogy magadat milyennek látod és ezt ne az alapján ítéld meg hogy a srác "jobban" néz-e ki!

2010. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden lánynak olyan fiú kell, aki jobban néz ki nála, szal ez normális.
2010. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!