Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen számotokra a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést.arra lennék kiváncsi milyen aza nő akibe bele tudnátok szeretni. de olyan igazi észletes elemzést várok. persze nem csak külsö alapján.

nem én akarok a kommentek képére formálódni,az unalom. de legfőképp a kíváncsiság vezérel:)20/L


2010. dec. 28. 01:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
elerhetetlen
2010. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 nielindi ***** válasza:
100%
tökéletes nő nincs, ahogyan tökéletes pasi sem.
2010. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Funktasztikus ***** válasza:
igen nincs dee még tökéleteseb aki nem kérdez visza:D
2010. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pont ezt kérdeztem pár napja az unokatesóimtól, meg az öcsémtől és szinte kórusban mondták, hogy: a "tökéletes nő" egy hülyeség, mert ilyen csak a nők fejében létezik. A pasik nem tudják megmondani, hogy mi az ami megfogja őket egy lányban, egyszerűen csak beindul valami egy szótól, egy mozdulattól, egy pillantástól, egy nevetéstől...
2010. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

gondolam hogy sokak nem fogják tudni értelmezni a kérdést.

persze hogy nincs tökéletes ember. de minden ember gondolt már tökéletes párra. vagy csak álmodozott már arról milyen lenne ha itt lenne, és minden embernek van egy tökéletes nőről vagy férfiről képe a fejében, máskén hogy akarnánk megváltoztatni mindig valamiben az adott pillanatban velünk járő esetleg velünk élö embert?...mindig viszonyitunk valamihez, és sosem jó valami mindig kell több hogy elfogadni tudjunk.

2010. dec. 28. 01:41
 6/20 anonim ***** válasza:

120 centi és szögletes a feje.


Azért, mert állva tud szopni és közben megáll a fején a sör.

2010. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
az utolso hozzászóló mérhetetlen értelmes. maximum 16éves lehet. de hamár férfi, akkor elég ergya(hogy a te szókncsedből is idéézek:))
2010. dec. 28. 01:47
 8/20 blex ***** válasza:

tudok neked kliséket mondani, de szerintem már hallottad a nagyját..

szép, értelmes, kedves (de nem viszi túlzásba), vicces, nem egy plázacica, hasonló az érdeklődésünk, gondolkodásmódunk és vevő a perverz / morbid vicceimre :)

2010. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hm, ki nem vevő a perverz viccekre?:D
2010. dec. 28. 01:59
 10/20 anonim ***** válasza:
oké viszonylag alacsony 160-165,vékony, hosszú haj , kis mell , szeressen hasonló zenéket mint én , lehessen vele értelmes dolgokról is beszélgetni , NE szeresse a focit és a sört , kicsit elvont , artisztikus , de kedves/aranyos és azért szeret szórakozni (főleg velem xD), inkább a hegyeket szeresse mint a tengert hm az is "elég" fontos hogy ő is annyira szeressen engem mint én őt :P ilyesmik mondjuk még fel tudnék sorolni vagy 50 tulajdonságot de hagyjuk most :D
2010. dec. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!