Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nagyon jó barátja leszek, akkor már nincs esély rá, hogy lehetséges barátnőként tekintsen rám?

Figyelt kérdés
A volt barátnőjéről is beszélt nekem nagyritkán,tudom,hogy még néha eszébe jut,és rossz érzés neki..meg egyébként is sokat beszélünk,msnen,találkozni is szoktunk,tök jól megvagyunk,de csak barátok. Én el tudnék képzelni többet is,de ő szerintem csak barátként viszonyul hozzám,bár mondott már olyat,hogy csak velem lehet normálisan beszélni (lányok közül),meg néha olyasmiket ír,ami másra utalhatna,de én tudom,hogy nem utal,mert ezt már megbeszéltük. Szóval mostmár el lettem 'raktározva' a barát kategóriába,vagy később ez átalakulhat nála?
2010. dec. 28. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
sőt!
2010. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy fiú-lány barátság. Az egyik fél mindig többet akar.. vagy mindkettö...
2010. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van fiú-lány barátság
2010. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jóóó ha kérhetem ez ne legyen egy van-e fiú-lány barátság kérdés...ugyanis nem ez érdekel.Mindenkinek megvan a maga álláspontja.
2010. dec. 28. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem később simán lehet belőle több mint barátság :)
2010. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de csak kimondom: van fiú-lány barátság

A kérdésedre lehet esélyed, de ezt tőle kell megkérdezned:) mi nem vagyunk az a fiú. Amit tudnod kell, van esélyed.

2010. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam előnyt szokott jelenteni, ha előbb barátok vagyunk:D

Bár olyankor nehéz kedvezményezni, mert nem akarom, hogy eltávolodjunk egymástól

2010. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék elképzelni egy lányt mint közeli barát... Ha már annyira bízom benne hogy mindent elmondok neki, akkor tuti hogy többre is vágynék tőle mint barátság. De ez persze én vagyok...


16/f

2010. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sok okos ember azt mondja, hogy a szerelem "továbbfejlődött" barátság. Szerintem a barátság mindenképp előny, mert ezalatt az idő alatt az idő alatt megismered például az ízlését. Aztán ha már eléggé ismered simán lehet belőle bármi.

Én 3 év barátság után bekezdtem egy szimpla szülinapi Raffaellóval fél év múlva jártunk (az volt az egészben a trükk hogy jobban ismertem mindenkinél).

Jótanács: Figyelj oda kb mindenre ami mond és amikor lehetőség nyílik rá rukkolj elő valami kedves meglepetéssel (nyugodtan hozzá lehet fűzni, hogy azért ezt az XY-t kaptad mert tudom h régóta vágytál erre)Ja és plusz jópont ha lehet veled beszélgetni

Sok Sikert!

DZ.^. 17/F

2010. dec. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,főleg az utolsó válaszolónak:) Igyekszem odafigyelni,így is volt már,hogy egy-két dologgal megleptem,igaz,csak szóban,de jól esett neki.Állítólag velem jól lehet beszélgetni (ő mondta),remélem igazat mondott:) Köszi!
2010. dec. 29. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!