Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lányt felvidíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt felvidítani ha beteg?

Figyelt kérdés
aza baj hogy most csak neten vagy telefonon tudom mert az ország túloldalán van :S
2010. dec. 29. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod és beszélgetsz vele, én már ennek is örülnék, és mondanád hogy gyógyulj meg, meg hogy szereted, és viccelsz, pl hogy "mindjárt küldessz neki húslevest e-mailben vagy postán".Ha az én párom ezt csinálja, én nekem már a gondoskodás szándékától is jó kedvem szokott lenni!
2010. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!