Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vagytok elégedettek a nunitokkal egy tizes skálán?

Figyelt kérdés

Én teljes mértékben. :) Nagyon szeretem a nunim. :) Azért, mert sok kellemes élményt köszönhetek neki: a szüzesség elvesztése ami a felnőtté válás egy lépcsője, a nemi élet, orgazmus, orál, szeretkezés, maszturbálás stb... Szűk, formás és jó az illata, valamint mindig örömet tudok okozni vele a barátomnak. Maximálisan elégedett vagyok és elfogadtam a testem és a lelkem, így a nunimmal is megbarátkoztam. :) 10-ből 10-es számomra. Na és Te mennyire vagy elégedett a nemiszerveddel?


18L


2010. dec. 30. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10
2010. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20
2010. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon fontos téma, egózásnak mindenképpen jó, hasznos, tanulságos. Tuti, h legalább 50 választ fognak küldeni. És előre is gratulálok - természetesen a díjnyertes nuniknak - a 10esnek a forma, illat, masztis élménynyújtások miatt!

21/l

2010. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, de örülök, hogy vannak olyan lányok, akik ki vannak békülve a puncijukkal.
2010. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3.

Nem szeretem, mert:

- szerintem csúnya

- nincs hüvelyi orgazmusom

- nőgyógyászati problémám van (bár nem tudom, hogy te a puncit a női nemi szerv melyik részére érted)


Szeretem, mert:

- csiklói orgazmusom van, így elég sok örömet tud nekem okozni

- a barátomnak is örömet tudok vele okozni

2010. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 11:58-as fiú vagyok. A punci megnevezést a külső nemi szervekre lehet használni szerintem.
2010. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

hallod te Felnőtt nő!

1. attól mert elvesztetted az ártatlanságon k*rvára nem nőttél fel.

2. "a nemi élet, orgazmus, orál, szeretkezés, maszturbálás" ezeknek semmi köze a csúnyádhoz, mindezt akárki átélheti akinek van működőképes nemiszerve

3. "jó az illata" ezt mégis te honnan érzed? amúgy normális és ÁPOLT esetben semmilyen illata nincs, vagyishát semleges, szagtalan. Akkor van illata, ha mindenféle sz*rokkal összkened, hogy elhitesd a barátoddal meg magaddal ,hogy neked szagos p*nád van

4. az örömszerzés meg szintén bárkire igaz lehet, ha a felek vakon szerelmesek egymásba tök mind 1 milyen, mekkora, szőrös-e

5. el ne szálj magadtól kisanyám mert mindenkinek van hibája. Neked pl az egoizmus, szóval nem vagy hibátlan 10 ből jóesetben 6 os vagy. Az egy dolog hogy testileg megvagy áldva, ha megvagy ezt nem tudhatom, de szellemileg....

6. A kérdés értelmetlen, mert úgysem tud rajta senki változtatni....

2010. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

9

De csak mert macerás szőrteleníteni:(

27N

2010. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A 11:58-as fiú vagyok. A punci megnevezést a külső nemi szervekre lehet használni szerintem."

Alapvetően én is így gondoltam. De a külső nemi szervek közé a kisajkak, nagyajkak, csikló tartozik.

Szűk meg max a hüvely lehet. A szüzesség elvesztése is a hüvelyhez kapcsolódik.


Amúgy azért szerintem ennyire nem kellene letolni a kérdezőt. Nem azt mondta, hogy tökéletes, hanem hogy elfogadta magát és megbarátkozott magával. Marhára nem ugyanaz a kettő.


Pl. egy ducibb vagy egy nagyon sovány nő is lehet elégedett magával, attól függetlenül, hogy esetleg vki szerint csak 10-ből 6-os.


És egy mások szerint 10/10-es nő is lehet elégedetlen magával és boldogtalan.

2010. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12:10-zel értek 1et! Amúgy meg: Hülye kérdésre, hülye válasz.
2010. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!