Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy flegmatikus fiúnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy flegmatikus fiúnak mennyi esélye van egy szangvinikus lány meghódítására?

Figyelt kérdés
Jó esély van rá, hogy összejövök a lánnyal, vagy nem illünk össze?
2011. jan. 1. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
egy flegma fiunak m i n d i g van eselye.:)
2011. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a válaszolók nem igazán tudják, mit jelent a két szó, de én már abban is kételkedem, hogy Te tudod, mert nem igazán értem, mit keres az Ezo témakörben o.O
2011. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:

Tessék emberek, csak hogy mindenki tudja miről beszélünk:


[link]


Szerintem se ez határozza meg, hogy összejöttök-e vagy sem! Próbáljátok meg, aztán ha nem sikerül lehet arra fogni, hogy ellenkező személyiségtípusba tartoztok!

2011. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugy látom itt egyik értelmesebb mint a másik...:D -.-

Szerintem van esélye ,hogy összejöttök,mert az ellenkező típusúak sokszor vonzzák egymást. Talán neked is ezért tetszik ő.Mert olyan más,mint te. Nekem is volt már szangvinikus pasim. Olyan vonzó volt számomra...:) Én melankólikus vagyok.

2011. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sok! Pont összeillik a kettő, kiegészítik egymást.

Első: ezek személyiségtípusok, a békés flegmatikusnak nem sok köze van a flegmázáshoz

2013. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!