Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvennétek msnre a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennétek msnre a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki megtetszett,de nem tudom hogyan ismerkedhetnék meg vele. Nem vagyok az a fajta aki ismeretleneket felvesz msnre,de most túl sok lehetőségem nincs,azthiszem.MIt írhatnék neki?Valami téma?.. elöre is köszöönm a segitséget: )
2011. jan. 2. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
vedd fel aztán ha értelmes a gyerek majd hoz fel ő témát
2011. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felvszed és meglátod. Most nem megbántásként, de nekem se mondták meg mit csináljak, ha felveszek valakit. Ha felveszed kiderül minden, nekem se úgy megy mindig ahogy szeretném. Elmondod miért vetted fel vagy elkezdel valamiről beszélni és meglátod mi lesz.
2011. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mást nem tudsz tenni, vedd fel, bár hülyeség. Én már egyszer nagyon megjártam vele, rájöttem utólag, hogy inkább voltam szánalmas, mint merész és kezdeményező. Személyesen én sem mernék tenni semmit egyébként:D Vedd fel msn-re, majd mondd neki, hogy találkozzatok élőben, és akkor személyes (is) lesz. Sok szerencsét:)
2011. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!