Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 12 éves vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 12 éves vagyok és nem merem elmondani a fiúnak hogy mit érzek utána! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szedd össze magad és mond el.
2009. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát jó köszi!

de azért te fiú vagy vagy lány?

2009. jan. 27. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

én nálad két évvel idősebben mentem oda és mondtam meg neki, jól megvoltam ilyedve mi fog történni

hát mi történt?

kapcsolat!!


de ez nem garantált, ne kényszerítsd járása, tényleg mondd el neki, vagy jobb ha érezteted, legyél vele, beszélgess vele többet, lássa hogy érdeklődsz

2009. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én szerintem elsőnek ne csináld azt hogy oda mész hozzá és azt mondod neki szeretlek!

először férkőzz a közelébe próbálj egy tartósabb barátságot létrehozni az illetővel! és egyszer amikor csak kettesben lesztek (mert egy barátságban mindig van így) akkor

vezesd rá a témára és akkor mond meg neki hidd el sokkal nagyobb az esélyed!sok szerencsét!;)

2009. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. jan. 29. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!