Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakin észrevenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakin észrevenni ha szűz?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam, vannak akik észre tudjál venni. A kérdés csak az miért és hogyan?
2011. jan. 2. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha lány akk nyílván való ha fiú necces
2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha ügyes a csaj,nem lehet.Nekem se tudta a barátom,hogy az vagyok.De aztán elmondtam.De azt soha nem mondtam el neki,hogy sose csókolóztam és sose elégítettem ki szájjal senkit se.Ja és oda volt mindkettőért. :D

18L

2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3.hsz vagyok.Nem nyílvánvaló..én nem véreztem meg semmi. :)
2011. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 blex ***** válasza:
56%

bugyi le, benyúl

van szűzhártya: szűz

nincs szűzhártya: nem szűz

2011. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
nem véreztél az 1 dolog de a hártyát csak észre veszi
2011. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam a barátomnak h szűz vagyok, így nem kellett észrevenni. Eleve szégyenlősebb egy szűz lány, bizonytalanabb, kicsit félős is, legalább is én ilyen voltam. Azért is szóltam előre. A barátom nagyon édes volt velem, azóta is imádom érte. De ez a dolog, a szüzességre vonatkozik.

22/L

2011. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a kérdező vizsgálatok nélkül gondolta:) mámint csak egyszerű látásból illetve beszélgetésből. Hát beszélgetésekből lelehet szűrni, külsőről nehezen, csak beszélgetéssel kombinálva tudod akkor. Szűzek másképp gondolkodnak és ebből meglehet tudni.
2011. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3.hozzászóló vagyok ismét..Szűzhártyát nem lehet csak úgy kitapogatni..Tampont is használhat a lány,de attól szűz.Sporttól is átszakadhat stb.Nekem nem tudta és igencsak meglepődött mikor megtudta.Szégyenlős voltam,de igazából valahogy szépen lassan rávezetett.Aztán persze nem örült,hogy nem szóltam neki,mert akkor másképp csinálja,óvatosabban stb,de igazából nem is fájt túlzottan.És ő hirtelen jött az életembe,egy vasárnap éjszaka sétáltunk,akkor volt csók,hétfőn itt aludt,akkor már igencsak beindultunk és kedd reggel végül meg is történt.Igazából mondhatnám,hogy megbántam,mert korai volt,első csókomhoz képest 40 óra se telt és le is feküdtem vele,de nem tudom visszacsinálni.Ja és nem is voltunk együtt túlzottan.Legalábbis nem szeretett,csak mint barátot én pedig akkor nem éreztem iránta semmit kimondottan.Most meg megőrülök érte,de ő csak mint barát,úgy szeret.. :(
2011. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

24 vagyok és férfi. Volt már néhány idegen ember akik nem tudom hogyan de észrevették rajtam, hogy szűz vagyok. Amikor visszakérdeztem honnan tudják, annyit mondtak azt az ember észreveszi.

Rendszerint nem érdekel kivéve ha ezzel zaklatnak. Úgy gondolom magán ügy, de ha valaki akaratom ellenére ránézésre tudja az nem tetszik.

2011. jan. 2. 14:45
 10/22 anonim ***** válasza:
1o valaszolo, mit? augusztus vegen van a szulinapja? mi koze?
2011. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!