Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Mit akarhat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reniesw kérdése:

Nem értem. Mit akarhat. Tetszem neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már nagyon régota utáljunk egymást,de most hirtelen egy baráti körbe kerültünk(mivel a legjobb barátnőm...haverja).Azota mindig együtt bulizunk,és szilveszterkor én egy kicsit ittam,és inkább jobbnak láttam ha el megyek pihenni az egyik szobába.....a srác utánnam jött,és bevalotta hogy tetszem neki...tudtam,hogy csak azért mondja,mert most jó alkalom...hogy lefeküdjek vele.De én elküldtem a pi....a...mert ő részeg volt.Még egy párszor kikezdet velem a bulin,és állandoan melletem volt.Szerintetek tetszem neki?
2011. jan. 2. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
tényleg ilyen buta vagy?
2011. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal nem megyek semmire,ha is kérdezel töllem....meg ha nincs is értelme...én normális válaszokat kérek
2011. jan. 2. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Részeg volt, és csak le akart fektetni!
2011. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
probálj meg kezdeményezni felé akkor amikor nem részeg :D ugyis egy baráti körben vagytok, néha hivd félre, utalgass, ha tetszel neki ugyis veszi a lapot ;) am ö bejön neked?
2011. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat....És nekem is bejön valamilyen szinten.....

Megprobálok rá majd utalni:)

2011. jan. 2. 16:20
 6/7 anonim válasza:

kérdezd meg!

"igaz az amit a szilveszteri bulin mondtál? Az hogy tetszek neked?"


így meglérdezheted

2011. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike:P
2011. jan. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!