Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, nőhet még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, nőhet még a mellem?

Figyelt kérdés

Oké,tudom hülye kérdés stb,de nagyon utálom..Igazából nem vagyok vékonyka s 85B-s melltartót hordok.Most folytatom a fogyókúrát,de igazából attól félek,hogy még kisebb lesz.Anyumnak és nagymamáim se rendelkeztek kis mellel,én mégis. Lehet,hogy hülyeség,de lehet azért nem nőtt meg jobban,mert mindig hason aludtam? Igazából ha lefogynék,meg lennék elégedve a külsőmmel,de ez az ami nagyon nem tetszik magamon.Azon is gondolkoztam,hogy majd műtetem,de az meg nem olyan..Olyan rossz nézni a 15 éveseket,akik szép nagy mellel rendelkeznek,formásak..Nekem meg a bal sokkal kisebb mint a jobb ráadásul.

18L


2011. jan. 2. 16:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85B-s mellel szerintem hallgass:D Vannak, akiknek még ettől is kisebb (khm...:)):D
2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem bőven megfelelne, ha olyan csajom lenne, mint Te.
2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs kiss melled és igen még nőhet :DDD
2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

b.zdm.g fogjátok már fel h nem a mell mérete a fontos.de nem nem nőhet,és ha találkozunk még le is fogom vágni......

te nem jártál biologia órákra?

2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

15 vagyok és nincs nagy mellem, de van egy olyan melltartóm, amit ha felveszek 2x akkorának tűnik.

Nekem is kisebb a bal. :(

2011. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő, akinek milliméterre egyforma a két melle:)
2011. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
85B a legjobb, ez a kedvenc méretem, meg a 75b is bőven okés
2011. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
max ha szülni fogsz.
2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Jártam pár biológia órán,már csak azért is mert egészségügyi suliba ápolónőnek tanulok,utolsó évemen. :D Kíváncsi voltam a válaszokra,hogy Ti hogy gondoljátok..Amúgy a 85B kicsi szerintem,legalábbis magamon,mert a B a kosár méret a 85 meg a mell alatti méret. :) És elméletileg 28 éves korig változhat,így remélem hogy fog is.

Senkinek se egyforma,nem szimetrikus,csak kicsit vicces a mellem,hogy a jobb B-s jó a baloldalira meg inkább az A kosár lenne a megfelelő. Ezért is remélem,hogy még változik,remélhetőleg minél előbb. :)

2011. jan. 2. 16:40
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Van pasid?:) Egyszer mindig ki akartam próbálni hogy egy ápolónő fenekel el.:D
2011. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!