Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az USA-ban, miért büntetendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az USA-ban, miért büntetendő a szex,18 (1-2 államban 17) éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Vagy ahol szintén hasonló törvények vannak. Nem hiszem, hogy betartanák... Akkor mi értelme van?
2011. jan. 4. 13:00
1 2
 1/11 nebula válasza:
elmeletileg nalunk is igy van...de nem tartjak be...ez van, a csapbol is a szex folyik ugyhogy nincs ahogy tiltsak...
2011. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt nem egészen értem. Ha két 16 éves önálló akaratból lefekszik egymással, az büntetendő lenne? Elég nagy hülyeség.

Én nem azt mondom, a legtöbb kis tini agyilag koránt sem elég fejlett és felkészült a szexre, de bőven van kivétel, és kár tagadni, fiatalon természetes, hogy mindenki szexelni akar.

Amúgy szerintem azt büntetik, aki nagykorú létére fekszik le kiskorúval. Bár ez is hülyeség, ha egy 18 éves lefekszik egy 17 évessel, akkor abban mi a rossz. Na mindegy, én nem értek a törvényekhez.

2011. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy így van.A mi kicsiny hazánkban 16 éves kor alatt büntetendő a szexuális kapcsolat.18 évesen leszel nagykorú.

Az USA-ban viszont a 21. életév betöltése után leszel hivatalosan nagykorú,ezért érthető,ha büntetőjogilag eltolódnak a korhatárok,az ittenihez képest.

Szerintem ez a büntetés is csak abban az esetben érvényes,ha nagykorú kezd ki egy kiskorúval.Tehát 21+ korú egy 18- korúval.

2011. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit nevezel hazádnak? Magyarországon 14 alatt...
2011. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom Magyarországon ez a korhatár 14 év.
2011. jan. 4. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Már 14?????

P*csába!Rosszkor születtem.Az én időmben még 16 volt...

2011. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mert ha azt vesszük, hogy nálunk egy felnőtt (18+), egy kiskorúval (14-) létesít együttlétet, az elég "meredek".


Viszont az USA-ban pl. egy 21 éves nem lehet egy 17-18 évessel?? Abban az életkorban már nem kislányok (ezért nem értem miért van így eltolódva a korhatár...). A 13-14 évesek még eléggé azok :P

2011. jan. 4. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 18 év tényleg meredek, de itthon meg lassan 16-ot kéne bevezetni, mert eléggé elszabadult a pokol a "gyerekek" körében:S

24/L

2011. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mo-on 14 éves kortól lehet szexelni.
2011. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Annyit kérdeznék még a témáról, hogy ha egy 16 éves amerikai tini (csak hogy ne egy 13 éves magyar legyen a példa :D) lefekszik egy 21 évessel (ott ugye még csak az felnőtt), akkor utóbbi bűncselekményt követ el? Viszont ha egy 20 évessel, akkor nem történik bűncselekmény?


Ezek az amcsik nem normálisak, minek kell túlbonyolítani...

2011. jan. 4. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!