Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány % esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány % esély van arra, hogy valakinek egész életében csak viszonzatlan szerelmei legyenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:12
1 2
 11/20 Funktasztikus ***** válasza:
mert baromságokat irunk??:) am meg ha nem tetszik mondd meg nem az eseted:)
2011. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Rebela... :D Pont fizikat, kemiat tanultam :D Meg itt is ezeket a szavakat latom, fhujjj :DD

Amugy kerdezo, keress :) Ne add fel a remenyt. Nem szeret? Lepj tovabb. Sok ezer no szaladgal a vilagban, biztosan van valaki, aki viszont tud szeretni teged.

2011. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez függ a körülményektől. Kinézet, anyagi helyzet, beszédkészség, stb. Nekem pl. a százhoz konvergál.
2011. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Ez egy nagyon egyszerű kérdés.

50%. vagy viszonzatlan szerelmei lesznek egész életében, vagy nem.

2011. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Sok ezer no szaladgal a vilagban, biztosan van valaki, aki viszont tud szeretni teged."


haha inkább pasikra bukom!! :D:D lány vagyok

2011. jan. 4. 22:12
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor javitok: sokezer pasi szaladgal a vilagban...

De akkor miert vagy letorve??? Egy lanynak rengeteg lehetosege van arra, hogy pasit fogjon es rengeteg pici eszkoze erre... Amugy azert gondoltam h fiu vagy, mert altalaban fiuktol hallom ezt a kerdest.

2011. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Miféle pici eszközök?
2011. jan. 5. 17:09
 18/20 anonim ***** válasza:
pl a ket szep szemed;)
2011. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen, pl a ket szep szemed. Vagy ha szep a hajad, szep a ruhad, lo nem kell azert... ;)

Egy jo illat, es a megfelelo mosoly, es a buszon is visszamosolyoghat a szerencse egy jo pasi formajaban.

Ha nem vagy elegedett magaddal, csinalj gyokeres valtozast a kulsodon, az eletedben. En evente megcsinalom ezt, van, hogy tobbszor is. Es nem szabad azt mondani, hogy nekem erre nincs penzem... Egyszer elmegyek par boltba, otthagyom a fel vagyonom, de lesz**rom... carpe diem, en nem erek ra szomorkodni.

Ha nem erzed jol magad a borodben, az kihat kivulre is.

Remelem, segithettem. Kommented elotti vagyok.

2011. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
es ha azt akarod, hogy ne legyenek csak viszonzatlan szerelmeid, kuldj nekem privatot!!!! :D
2011. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!