Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jázmin15 kérdése:

Van egy srác, bejön nekem nagyon, de nem tudom h mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok :))) tanácsot szeretnék kérni ... 15éves lány vagyok és még soha nem jártam senkivel és még nem is csókolóztam :P de van egy srác aki nagyon bejön nekem meg minden... akart vagy akar velem járni :)) de nem tudtunk volna együtt lenni csak ha lejönne ide hozzám ... ő 18 éves ... neki is bejövök azt mondta ... de ha lejönne félek valaki meglát vagy valami ... nagyon be vagyok parázva .. apám megtudna kinyírna ... de ha nem látom vagy nem írok vele már hiányzik meg minden ... és lenne még 1 kérdésem : miért vágyon annyira a szexre és a csókra főleg egy pasira ? néha már enni nem tudok annyira kell nekem valaki ... főleg ő :))) légyszi adjatok tanácsokat mert be vagyok rezelve :))) előre is köszi mindenkinek :)))
2011. jan. 4. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szervezzetek programot valahol távolabb a környéketektől!

Kori pálya, mozi stb..

Az meg, hogy vágysz rá teljesen normális a te korodban. De vigyázz,ne mássz rá,mert még a végén könnyűvérűnek tart...

2011. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az teljesen igaz, hogy normális dolog, de az nem normális dolog, hogy 15 évesen szexelj, akárki mit mond rá. Az hogy a hormonok dolgoznak az szép, jó hogy. Jó hogy nem meg áll kávé szünetre:S 15 évesen fiatal vagy ilyenre!! Azért van az embernek önuralma hogy visszatartsa:P Nem ajánlom ilyen korán megtenned:) hidd el. Most fognak jönni az okosok, hogy nyugodtan megteheted, nem lesz semmi baj, bla bla bla...akkor fogsz nagy pofont kapni a szülöktől, ha megteszed és hidd el nem csak pofon elkerülése miatt nem érdemes.
2011. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én szeretnék szervezni valamit... de nagyon félek :P

és mivel még nem csókolóztam ... duplán félek és ő is akarna a szeretkezést :P

2011. jan. 4. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze járni járhatsz, csak várj még azzal a dologgal:) ráérsz bőven.
2011. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ha a szeretkezést akarja, akkor tuti nem lesz tartós kapcsolatXD ez 100% még nem is jártok, de akarja...utána nézhetsz magadon körbe, ha dobni fog:D mert fog
2011. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát jó ... szeretkezni nem fogok mert nem is merném megtenni .. és szerintem is még túl fiatal vagyok hozzá ... de mit tegyek hogy ha már kezdek érezni valamit iránta ...és nagyon hiányzik nekem :))) félek vele járni hisz még nem jártam senkivel sem még csókolózni sem csókolóztam még :((( az összes barátnőimnek már volt egy csomó pasija ... nekem meg még 1 sem ... :( szeretném ha valami jó tanácsot adnátok hogy mit is tegyek :))) !!!
2011. jan. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!