Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókot hogyan csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókot hogyan csináljam? (holnap lenne az esemény)

Figyelt kérdés

hogyan ("nyelvezzek", ajkazzak csak?), mennyi ideig


Szval hogy csináljam?

Kérlek segítsetek! Nagyon szépen köszönöm :)

18/f


2011. jan. 4. 20:55
 1/7 anonim válasza:

Háát erre nem tudok mit mondani h. 18 vagy és első csók!

De ne aggódj az elő előtt én is izgultam de ha már elkezdődik jön minden magától szal csak ne parj az a lényeg és merj csókólni ne legyél beszari úgyse lehet elbaszni :D

17/F

2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
thx :D rem nem kapok pofont xD :D
2011. jan. 4. 21:04
 3/7 anonim válasza:

Hát ha tényleg randi kivan csukva :D

Vagy ha nagyon parsz jácd be ezt smárolunk? :D

nah jó ne! :D azér sok sikert :)

2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első alkalommal még ne nyelvezz, az úgyis jön majd magától ha eljött az ideje.
2011. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ami azt illeti nem randi :D mert a csajjt már vagy 2 éve ismerem (1 év msn + fél éve találkozgatunk + fél éve komolyabb a dolog (barátságból -> szerelem))

csak eddig lépünk, nem lépünk, elvagyunk, "fogdossuk" egymást, ölelkezünk de komolyabb lépés nem született és én döntöttem végre hogy lépek! :D

2011. jan. 4. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!:D
2011. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

légy férfi!légy magabiztos és hirtelen meglepiből kapdl le.de elötte jáccadozz vele hogy leakarod smacizni de mégse,,,aztán adjál neki!nesze neked élvezet!tartsd a szád ,jön a töltet!

ám ha nagyon para vagy egy kos feles rumm ellazít.

sok sikert!

2011. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!