Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben vagy különleges? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben vagy különleges? 15/L

Figyelt kérdés
Kort és nemet írj!
2011. jan. 5. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Semmiben : DDD mindenbe béna vagyok :O De meglepően jól tudok bosszantani embereket :)

15/L

2011. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Semmiben. A világ legnagyobb lúzere vagyok.

21/F

2011. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 fegyvernepper ***** válasza:

Az attól függ... sikeresen elb@sztam jó sokmindent!

15f

2011. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint az első... :D

15L

2011. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én tudom a legjobban eltölteni a napom úgy hogy nem is csinálok semmit , annyi csokit fel tudok zabálni hogy nem is tudnak eladni nekem olyan sokat és csak fogyok tőle, és nagyon gyorsan meg tudok keresni dolgokat google-en :D

hm fel kéne lépnem következő Csillag születikben

22/F

2011. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

különlegesen kedves, aranyos, jófej,és és persze szerény vagyok :D

és tudod mi bennem a legkülönlegesebb? ha rá nyomsz a "privát email a válasz írójának" gombra nyerhetsz egy egy mozijegyet :P



Vagy most komolyan mit vártál amúgy?


16/f

2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kedves, jófej, normális vagyok. Ez azért elég ritka dolog, nem? :) 23f
2011. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Okos vagyok és kommunikatív. Semmi más nem különleges rajtam, de tudom ritkaságnak számít így leírom, hogy soha semmiféle kábítószert nem próbáltam ki, még a füvet sem. 21/N
2011. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
első vagyok. ja igen a káros szenvedélyek, ami eszembe se jutott :) Soha senki kedvéért nem csinálnék semmit. Csak azt teszem meg, ami nekem is jó, vagy én s szeretném. Tehát soha semmi kábítószer és semmi cigi :) Viszont vizipipa néha, és pia is csak alkalmakkor.
2011. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Túlságosan érdekel más emberek hogyléte. Ez inkább átok a mai világban, ahol csak a bunkók és tahók a sikeresek, de ez van. 18/F
2011. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!