Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a pöttyök? Zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a pöttyök? Zavarná a lányt?

Figyelt kérdés
Ilyen pattanás szerű pöttyök vannak a hímvesszőmön. Mi lehet ez és mivel lehetne eltüntetni? A csajt zavarná?
2011. jan. 6. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A pirospöttyös az igazi ;D
2011. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szőrtüszőkre gondolsz?


az van mindenkinek,csak van akinek nagyonkevés,van akinek nagyonsok



engem nem zavar,ez legyen párom legnagyobb szépséghibája:)

2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csakegynév ***** válasza:
Ha a makk alján lévő kis fehér pöttyökre gondolsz az csak a megnövekedett mirigy. Ettől bajod nem lesz kis esztétikai hiba igaz, de együtt lehet vele élni nekem is van. Barátnőmet nem érdekli olyannak fogad el amilyen vagyok szerintem egy normális lány ezen nem fog fennakadni, hogy jaj de undorító.
2011. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]



ehez hasonlóak a péniszemen.. ilyen kicsik de érezni lehet és félek h. a csajomat esetleg zavarná orálnál...

2011. jan. 6. 14:18
 5/7 A kérdező kommentje:

aha értem.. hát köszönöm : )

majd írok h. mit szólt hozzá :D

2011. jan. 6. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket úgy hívják, hogy Fordyce foltok. Nem tudsz vele mit kezdeni. Nekem is vannak, nagyon aprók, nem fertőző, és nem terjed, ha vigyázol rájuk.

Ne piszkáld.

2011. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aha köszönöm : )

kép alapján hasonlít rá...

engem nem zavar csak az orális szextől félek h. nehogy zavarja a csajt : /

2011. jan. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!