Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavarnak a striák (terhességi csíkok) egy nőn?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 7. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez olyan, mintha én meg megkérdezném:lányok! Titeket mennyire zavar ha egy férfinak büdös a farka?:) Ugyanúgy nem tehetnek róla mint a nők...Én aerobikozom napi másfél órát, szép feszes fenekem, hasam és lábam van, mégis vannak terhességi csíkok a fenekemen. Na?Akkor most én sem vagyok tökéletes és nem érdemlem meg hogy párom legyen??..


Leszállhatnál a földre.

2011. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy, már bocs???
2011. jan. 7. 14:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye ez az elsö.. :D
2011. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Első válaszoló XDD szakadtam "terhességi csíkok a fenekemen" xdxd basszus, a fenekeden? :O az max hízás/foygás csík, de nem a s.ggeden vagy terhes : D
2011. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

mekkorát röhögtem én is !!!!:D:D:D


na de a kérdésre válaszolva! Nem igazán zavar, főleg ha a nő nekem szülte a gyereket! :) De ha nem, akkor se nagyon zavar. Volt olyan barátnőm aki régen óriási nagy kövér volt még amíg nem ismertem, aztán lefogyott szép vékonyra, és neki a bőrén szintén látszódott hogy fura, de attól még szerettem.

2011. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Idétlenek vagytok, nevessetek csak, de ha kicsit is ismernétek a nőket tudnátok hogy nem csak a hason lehetnek terhességi csíkok, és nem csak kismamáknak. Van olyan ismerősöm akinek a combján van, nagyon sok nőnek a hasán, fenekén. Ez nem csak a fogyással, hízással és a terhességgel van összefüggésben ti kis tudatlanok:)

Én 21 éves vagyok, nem voltam még terhes, kövér sem voltam soha, 53 kg vagyok 172 centivel és soha nem fogyóztam.

Na? Ez már meghaladta a tudományotokat ugye?:)

2011. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"A terhességi vagy fogyási csík az egyik leggyakoribb esztétikai bőrprobléma nemcsak a nők, hanem a férfiak körében is. A striák elleni harcban még a legmodernebb kezelések is vesztésre állnak, a fehér vonalakat ugyanis egyelőre csak halványítani lehet, eltüntetni nem."


"A striák nem csak a babavárás ideje alatt alakulhatnak ki, a kellemetlen csíkok sokaknál már serdülőkorban ott éktelenkedik a bőrön, a hirtelen növekedés vagy gyors hízás miatt. Mivel a férfiak is „bőrből vannak", őket sem kerüli el a jelenség, mintegy 40%-uknál alakul ki, leggyakrabban a vállon és a "


Előbb olvassatok, aztán röhögjetek.

2011. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha már nem a "seggemen" vagyok terhes te szerencsétlen, akkor te gyereket fogsz szülni férfi létedre ha terhességi csíkok vannak rajtad?:)
2011. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar. Semmit nem veszít ettől a szépségéből, aki amúgy is tetszik!!!
2011. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha a terhességi csíkok mellett, feszes és szép bőre van, azaz nem rongyosodott össze a hasa, nem hagyta el magát szülés után hanem visszanyerte az alakját és csak a csíkok vannak, akkor nincs azzal semmi gond.


Amugy egyik ismerősöm egész terhessége alatt kenegette a hasát és 1 csíkja sem maradt szülés után.....

Van erre megfelelő krém!


De ez a kérdés nem erre irányult, hanem arra, hogy az illető hölgy párjának nem kívánatos a barátnője vagy felesége a szülés után, illetve lehet h már nincsenek együtt és pasit keres magának és más pasinak fél a reakciójától.

2011. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!