Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vibrátort használtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort használtok lányok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam milyen lehet vibrátorral csinálni míg szexre nincs alkalom...rezgős?hosszú?rövid?vastag? Vagy csak csiklós vibrátor is létezik?
2011. jan. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szeretnél vibrátort használni, dobj egy levelet, én is egyedül vagyok.

amúgy korod?:)

2011. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anyámét szoktam, de rajtakapott, és dühében felpofozott vele.
2011. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egy samsung vibraTech r50 van, előtte egy sony orgaso2 dual volt, csak sajna elromlott, és már nem kapni, ez ami most van nem olyan jó
2011. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párom nem engedi be a szexuális életünkbe a vibrit sajnos.

Hozzáteszem, mert fél tőlem, hogy elkapom vele :)

2011. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmilyet.
2011. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 van. Egy nagyobb, meg egy kisebb görbébb a G pont miatt.

Bedugni nem szeretem, csak a kicsit, de kívülről jó izgatni magam vele.

Szex közben nem használom, csak önkielégítés céljából.

21/L

2011. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!