Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg hogy egy bizonyos lánynak bejövök e vagy milyen jelekből vehetem észre?

Figyelt kérdés

Igazából nem sokat beszélek vele mostanában, régebben nagyon jóba voltunk de akkor még én is és ő is fiatalabb volt. Egyszer csak megszakadt a kapcsolat, szinte idegenként kezel.


Nemrég mentünk a haverokkal "kirándulni" ami abból állt hogy elmentünk egy messzebb városba, és ott nézelődtünk stb.

Hívtam de nem akart jönni. Nem firtattam tovább a dolgot hogy miért nem, de nem is mondta hogy nem ér rá vagy más dolga van. Ez azt jelenti hogy nem jövök be neki és nem akar tőlem semmit?


Pár hete beszéltem vele, szóba került hogy másik szobám van, mondtam neki hogy átjöhet megnézni. Mondta hogy nem mert nem ér rá, tanulnia kell meg ezer dolga van de majd egyszer... Ez is az jelenti hogy nem érdeklem?


Légyszi írjatok hogy mivel mehetek biztosra. Rákérdezni nem akarok hogy bejövök e neki:D


2011. jan. 9. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jössz be neki, nem érdekled.
2011. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor régebben érdekeltem? ennyire megváltozhatott a véleménye 2-3 év alatt?
2011. jan. 10. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy valamit egy életre jegyezz meg: sohasem mehetsz biztosra! Sajnos tapasztalatból mondom ezt. Nem mondom, hogy minden kapcsolatnak véget kell érni, de azt igen, hogy ha igazán, bármi legyen a vége, vágj bele!

A konkrét helyzetről: Ilyenek a nők. Bonyolultak. De nem tetszel neki szerintem. Sőt, ez a hölgyemény kifejezetten bunkó. Nyugodtan megkérdezhetnéd, azért még nem büntettek. De felesleges, nem hiszem hogy bejönnél neki.

2011. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én nem hiszem, hogy bunkó csak azért , mert nemet mondott, szerintem csak egyszerűen nem már érdekled...

És igen, szerintem 2-3 év alatt simán megváltozhat a véleménye!

/L

2011. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HA randiztok és csavargatja a haját :P Én mindig azt csinálom... (akkor tuti bejössz neki)
2011. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem randiztam vele soha, el se jönne ha hívnám.
2011. febr. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!