Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 13 évesen korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 13 évesen korai tangát hordani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
Vannak olyan orvosok, akik szerint a tanga fertőzést okoz, mert a bélből könnyebben átmennek a baktériumok a punciba.
2011. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%
ja
2011. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
90%

Én is azt gondolom,hogy nyugodtan hordj azt,ami kényelmes és jól érzed magad benne!Én is már 11 éves koromtól tangát hordok és azóta csak azt.Semmi baj nem lett belőle.Nekem nagyon bejön!

16/L

2011. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a bugyihordás korai lenne:D

Olyan bugyit hordasz, amilyet akarsz

Persze, ha az a célod, hogy kivillantsd, akkor igen, korai. De ha neked tetszenek a tangák, akkor hajrá:-)

2011. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem tök felesleges ide ilyen kérdéseket feltenni. Miért igazodnál mások ízléséhez vagy kategorikus kijelentéseihez, miért fogadnád el azt igazságként, helyesként?


Nekem aztán mondhatná bárki, hogy a rakott kel vagy a bunjee jumping jó, ha szerintem nem.

2011. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem korai. Ha tangát akarsz hordani, akkor hordjál. Szerintem igenis számít hogy milyen fehérnemű van a ruhád alatt, nem azért hogy úton útfélen mutogasd, hanem mert tényleg jó érzés egy szép, nőies tangát viselni, legalábbis nekem az. Mondjuk én nagyon fehérnemű mániás vagyok, szóval lehet hogy az is közrejátszik. Mindenesetre én is kb 13 éves korom óta hordok tangát, furcsa mód nem más miatt, hanem magam miatt. Mostanában olyan kevés dolgot csinálnak az emberek csak önmagukért.

19L

2011. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha abban érzed jól magad, akkor hajrá :) Bár elképzelni nem tudok egy 11 évesen tangát, de biztos van értelme....
2011. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam, 13 évesen :)
2011. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik hordj.felesleges itt feltenned kérdést..én 12 éves korom ota hordok nem mások véleménye miatt hanem azért mert tetszik és jol érzem magam benne. elöször fura érzés volt megszokta.olyan mint ha ott se lene. söt kényelmes.gondolom azért mondják hogy ne mert vagy korai vagy azt gondolják elk.rvásodik az ember.pedig nem én pld még szüz vagyok ugy hogy miota tangát hordokk

17 l

2011. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!