Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit vesztek a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vesztek a párotoknak Valentin-napra?

Figyelt kérdés
És a fiúk?
2009. jan. 30. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szives párnát fog kapni na meg egy szives Milkát.

Jah és az óriási sex sem maradhat el :D Csodás nap lesz!:)

2009. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

van már erre pár topic...csak utána kéne nézned

amugy ez teljesen egyénfüggö,minden ember más...

2009. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Semmit, a legutálatosabb ünnepnek nevezett rablás.
2009. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké. akor cska zok irjanak, akik normálisak is tudnak lenni!!! Első: szerinted én mit vegyek neki? nem tudom hogy van e szívecskés boxer, mert én most arra pályázom:).jah és 15én lesz a 18.szülinapom, szóval nálunk is csodás lesz az éjszaka:D
2009. jan. 30. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem irom le konkréten, hogy mit tervezek venni kedvesemnek, mivel ő is olvassa ezt az oldalt:) A lényeg, hogy valentin nap, ide vagy oda, én biztos nem fogok szivecskés cuccokat venni, max egy sziv alakú csokit kap majd. Valami olyat veszek neki, amit szeret, vagy amire szüksége van, vágyik rá, de ezek közül egyik sem egy szivecskés valamiben merül ki:P
2009. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Én rajzoltam neki és ő is nekem:D szerintem nagyon kedves és vicces is
2009. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én finom vacsit szoktam főzni a páromnak, vagy veszek valami szép fehérneműt és azzal lepem meg. Ő nekem virágot szokott venni. De tulajdonképpen semmi különösebb felhajtást nem csinálunk, ilyesmit amúgy hétköznapokon is szoktunk. A szívecskés, macikás, csupagiccs csicsa-micsáktól mereven elzárkózunk mindketten.:)
2009. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
mi tavaly vettunk 1masnak 1 tengerimalacot. az enyem lany, az ove fiu. azota mar szuletett 7 kolykuk :D
2009. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de cuki ajándék :-)
2009. jan. 30. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
lehet csináltatni bögrét, párnát, pénztárcát a közös képetekkel :)
2009. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!