Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akikbe beleélvez a párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikbe beleélvez a párjuk, mit szoktatok csinálni a spermával?

Figyelt kérdés
Úgyértem gondolom megvárjátok míg kijön, de én hiába várok, ülök rá wc-re, van, hogy este alvás közben még folyik. Nem egészségtelen ez, hogy ott bent van? Nem lesz legyengülve a hüvely egy idő után? Mik a tapasztalatok?
2011. jan. 11. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Egészségtelen???bolond vagy...ha nem lenne bent hogy lehetne terhes vki???:))
2011. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fegyvernepper ***** válasza:
50%
szét fogja marni a lukadat...
2011. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok terhes lenni, nem hiszem, hogy csak azok engedik, hogy beleélvezzen a párjuk akik babát akarnak.
2011. jan. 11. 10:28
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Méhszájsebem van, így ha belém élvez a párom, rohanok a mosdóba, és irrigálok. Öröm az ürömben, hogy ezzel gyakorlatilag teljesen kitisztítom magam, és nem szivárog utána semmi...
2011. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mivel irrigálsz? tejsavval? Mert a tejsav szárít, és utána mennyi idővel lehet újra szeretkezni? Gondolok itt másnapra, hogy akkor már lehet?
2011. jan. 11. 10:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is van egy pici méhszájsebem.
2011. jan. 11. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem hogy ha nem akarsz terhes lenni miért engeded hogy a pasid beléd élvezzen???-nem beszélve arról ha tudod hogy állitolag nem folyik ki belőled akkor meg pláne!!!Én ugy gondolom ki folyik az csak valószínű Te a fehér sperma folyását várod amit szemmel érzékelnél is csak épp valószinű a a pasidnak átlátszó hig spermája van amit mivel átlátszó nem látsz-nemláthatsz!!! Elméssz pisilni s már kint is van az átlátszó sperma!!! Ha meg nem átlátszó akkor menj el nőgyógyászhoz mert akkor valószinű nagyon hátra hajlik a méhed!!!
2011. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Tejsavval igen. Kb. jó 5-6 órának kell eltelnie, mire újra szeretkezünk, és ez általában már másnap van.


Szerintem a kérdező tablettát szed (mint én), nem ezzel akar védekezni.

2011. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért engedem, hogy belémélvezzen, mert ez a gyógyszer lényege nem? Ezért találták ki. Így nekem is és neki is sokkal jobb mintha megszakítanánk.

Az jó, ha 5-6 órának el kell telnie, végre valaki értelmes választ ad, köszönöm.

2011. jan. 11. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Elfelejtettem írni, hogy egy nap csak egyszer lehet irrigálni, máskülönben nagyon felborítja a hüvelyflórát. Szóval ugyanazon a napon, a második szexuális kapcsolatot érdemes megszakítással, vagy óvszerrel csinálni...
2011. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!