Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan fiuk, akik a lany ismerosukkel ha talalkoznak arconpusziljak oket? Ezek a fiuk altalban csajozos fiuk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

nem kell csajozós fiúnak lenni.

barátilag szeretheti.

vegyünk például engem : van pasim...ő 6.:) és rengeteg haverom van a suliba. ugye a lányoknál tipikus kapok puszit. de van egy 8. fiú aki mindig ad / kér puszit mikor elmegyek. de aszthiszem nincs csaja (de lehet) de tudja nekem van pasim de ad puszit. és csak baráti puszit ad de akkor is ad és a pasim se féltékeny...

2011. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van persze, de ez változó.

Nekem van olyan pasi ismerősöm, aki minden jó csaj ismerősének puszit ad, ő csajozós típus is. Van viszont olyan, aki csak 1-2 lánynak akik mint barát nagyon közel állnak hozzá. Ő annyira nem csajozós. Nem az a nagy dumás srác :)

2011. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én speciel, akivel jóban vagyok, csak arcon puszilom. Csajozós vagyok, de nem "menőzős", inkább ismerkedős.

18F

2011. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van ehhez nem kell csajozósnak, lenni hogy egy kedves , és fontos lány barátomat arcon pusziljam..26/f
2011. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3.dik válaszoló vagyok. Van, akivel még smárolunk is, csak úgy, ha egy kicsit iszogatunk, bár józanul is történt már meg, pedig nem is izgultunk egymásra, csak barátilag. :D
2011. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van párom 3 és fél éve!De van olyan fiú barátom aki arcon puszil mikor találkozunk,de mi kizárólag csak barátok vagyunk ezt ő is tudja és a párom is és őt egyáltalán nem zavarja.Ők is nagyon jóba vannak!

2011. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sokak vannak így, legalábbis mifelénk. :D Az én összes fiú barátom arcon puszil engem és egyiket se mondanám akkora 'dzsigolonak' XD
2011. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jo es akkor mitol van az, hogy az egyik ismerosom egyes lanyokat megpuszil, masokat nem... Mi donti el, hogy kit puszil meg vagy kit nem? Ki mennyire tetszik neki? Vagy?
2011. jan. 14. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mióta ismerik egymást, mennyire jó az a fiú-lány barátság, hogy tényleg barátok vagy csak ismerősök..de lehet attól is, hogy ki mennyire tetszik neki, ki mennyire büdös :)
2011. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!