Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja a barátnőm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja a barátnőm azt mondta, hogy neki ebből elege van (9 hónap után). Ha érezte, hogy elengedtem akkor visszaédesgetett, de végül közölte, hogy marad minden ugyanúgy, ezt többször eljátszottuk. Azt mondja szeret még. Én még kűzdök érte, megéri?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar, hogy hülyének néz a csaj, akkor meg.
2011. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, nemrég megemlítettem neki, hogy csak játszik velem. Erre nagyon kiakadt. Azt tervezem várok pár hetet, hagyom, nem zaklatom. Megpróbálom nem feszegetni a témát. És ha még ezek után is újra lefutjuk ezeket a köröket, akkor válaszút elé állítom.
2011. jan. 14. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak nem konkrétan te kellesz, csak azért van veled, mert nem akar egyedül lenni és épp nincs jobb.
2011. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen és még valami. Nagyon úgy érzem, h visszament a volt csávójához (rá is kérdeztem, de tagadja). Azt mondja, olyan mintha a testvére lenne, meg hogy nincs semmi komoly, mert tanul a vizsgákra és nem tud ilyenekkel foglalkozni. Pedig egy éve tőle menekült hozzám, mert szenvedés volt az élete mellette. És a világon mindennél jobban szeret.
2011. jan. 14. 19:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a legborzaszóbb, hogy egy cégnél dolgozunk, minden nap látom. :(
2011. jan. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!