Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg "nem kellenek" a jó csajok?

Figyelt kérdés
ugyértem... csomoszór irjátok/hallani hogy a pasik inkább csak szexelni szeretnének az ilyen címlaplány-fílingű csajokkal és nem járni... ez tényleg igy van ?nem szoktatok arról "álmodozni" hogy milyen jó lenne ha lenne egy ilyen Barátnőtök?(irjátok oda h F/L és kor pls )
2009. febr. 1. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem kellene egy olyan pasi aki népszerű. a ffiak meg sztem csak egy dugás kedvéért használják a cicalányokat, végül is csak arra jók.


22/L

2009. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
hát mivel csak vizuálisan látjuk(nem élöben) csak "arra" kellene de ha esetleg megismerném, és vonzónak találnám a személyiségét akkor persze h járnék vele, de lássuk be kevés ilyenre az esély van rá de csekély 21/F
2009. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Sztem nem vagyok "címlaplány-filingű" de azért azt mondják elég feltűnő jelenség vagyok. És fiúbarátaim azt mondták, h a fiúk egy része fél az ilyen lányoktól, a másik része meg azt hiszi, h mindenre kapható vagyok :(

Pedig tetszik nagyon egy csendes,kedves, szerény, visszahúzódó fiú, de szte én túl feltűnő, túl más vagyok :( L/18

2009. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
oh előző hozzá szólónak ismerös nekem is ezt mondják a lányok h túl más vagyok.. de mi 3 fejem van ?:D mára már nem érdekel lesz olyan akinek ugy vagyok jó ahogy, persze nehéz kivárni :S
2009. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Életem során volt pár címlaplány-feelingű barátnőm, sőt nemcsak feelingű, mert egyik épp szerepelt is címlapon, de valahogy egyik kapcsolat sem volt az igazi. Pedig nekem tényleg nem csupán arra kellett. Érdekes módon egynek sincs egy normális párkapcsolata, van aki elvált, van aki nem is ment férjhez de olyan is van aki már kétszer vált el, de egynek sincs kapcsolata. És nem hinném, hogy ez csak és kizárólag a férfiak hibájából. Álmodozni - ha van rá időm - egy melegszívű intelligens nőről szoktam néha.

32/f

2009. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Sztem nem vagyok "címlaplány-filingű" de azért azt mondják elég feltűnő jelenség vagyok. És fiúbarátaim azt mondták, h a fiúk egy része fél az ilyen lányoktól, a másik része meg azt hiszi, h mindenre kapható vagyok :(


Egyetértek ezzel a válaszolóval, aki ezt írta... Nekem is mindig ezt mondják, hasonló cipőben járunk! :S


Én is 18/L

2009. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

A címplap típusú csajok a szememben nem lányok. Ürességet sugároznak. Termékek.

Ha élőben látok ilyet, van az a mondás h bottal sem piszkálnám meg.

Sztereotípia az h ezek a csajok biztos nagyon jók meg mindent engednek, meg majd jól megdugjuk őket mi fiúk.

Holott nem is tudjátok, hogy a lányok, akikből nem néznétek ki, a legjobb szeretők, barátnők a világon.


Mellesleg utálom az ilyen álltalánosítást, de most kibuktam. Bocsee

2009. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pont az "általánosítás" a lényege a kérdésnek :)
2009. febr. 2. 00:13
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát én "címaplány-feeling-ű" vagyok és az előző kapcsolatom 3 évig tartott, a mostani pedig már 2 éve tart és együtt tervezzük a jövőnket!Ez kb olyan általánosítás, mint amikor azt kérdezitek,hogy "Fiúk!Ti a nagy mellű lányokat részesítitek előnyben?"! Attól még,hogy vaaki sminkelve, retusálva, bizonyos fényviszonyok között jól néz ki és jól is öltözködik, még lehet egy halál normális, érzelmes, kedves ember, aki képes párkapcsolatra!Amúgy a kérdésre válaszolva: kinek mi tetszik...Van,aki a szerény, visszahúzódó lányokat szeeti, és van,aki a "cicababákhoz" vonzódik!Velem is kikezdett már jónéhány pasi, de volt,aki azt mondta,hogy tipikusan olyan nő vagyok,akiktől félnek a férfiak!De olyan férfi kinek kell,aki fél tőle???Na mind1...Szóval felesleges ilyeneken agyalnod,mert mindenki azzal jár, azt vesz feleségül,aki leginkább illik hozzá!És tök 8,hogy a csaj cicababa vagy sem!
2009. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jolvan nem ezt kérdeztem de mind1 :D és nem agyalok rajta csak ...egy kérdés volt hahó :)
2009. febr. 2. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!