Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogyha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogyha valaki párnával maszturbál, soha nem éri el a párjával az orgazmust? Vagy ez csak gyakorlás kérdése?

Figyelt kérdés
Olvastam itt valami TMS-ről...
2009. febr. 2. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az a TMS??, de sztem ez hülyeség h aki párnával csinálja az a párjával sose bír elmenni. A pasinak kell mondani h hol izgassa a nőt h jó legyen
2009. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A csikló orgazmust biztosan elérik azok akik a párnát használják segédeszközként.Hisz,akkor mért csinálnák ha nem érnek el orgazmust?!;)
2009. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag a TMS egy betegség, aminek a lényege,hogy az egyén hozzászokik a párnához, így nem tud a párja által csiklóorgazmust elérni!
2009. febr. 2. 00:45
 4/7 anonim válasza:
Ez 1 nagy baromság!!!Biztos vmi szűz barom készítette ezt a tanulmányt.Én kislány korom óta izgatom magam így és érdekes módon a párommal is össsze szoktott jönni a csiklóorg. és sikerült már(ok csak 1*) a G-pont org. is.
2009. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál, köszönöm...:)Azt hittem,hogy ez az oka annak,hogy nem megyek el!De akkor marad a szégyenlősség,mint indok...
2009. febr. 2. 13:19
 6/7 anonim válasza:
10.51 A mostani párom előtt magamon kívűl én sem mentem el,a pasiknak inkább megjátszottam magam.A szégyenlősség helyett inkább beszéljetek róla,merdd elmondani te mit akarsz,hogy jó neked.Én a lovagló pózt szeretem leginkább.A páromnak ezzel nincs baja,örül,ha én is beérek:) Nekem az is segített,hogy eleinte tök sötétben csináltuk,mert zavart ha látta rajtam,hogy nekem is jó.Ne foszd meg magad a jótól.A maszturbálás is 1 jó dolog,de azért 1 partnerel átélni a dolgot sokkal jobb:)
2009. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki a párnát szereti, annak jobban esik a közvetett ingerlés. Valami vékony bugyi sokat segíthet az elején... utána már belejöttök.
2009. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!