Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok vele beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele beszélni, hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek a suliba akit alig ismerek és amikor meglát,adajön hozzám és elkezd dumálni minden baromságról,és ugyanezt végigcsinálta az egész évfolyam lányaival,szegényke nagyon csínya,és még másokat szokott cukizni a kinézetük miadt,meg hogy ő milyen jó sportoló,és nagyon idegesít,nem értem mit mond mert motyog és úgy beszél mintha most késné le a buszát,de nem akarok vele beszélni..mit csináljak ,hogy felfogja,"hagyál békén,nem akarok veled dumálni!" csak szépen,és mondjuk hogy ne keljen ezt a szemébemondani,hanem testjelekkel megmondani,messziről pl.
2011. jan. 17. 19:38
 1/9 Moszuke ***** válasza:

tejó ég.. a srác nem tűnik nekem 100asnak.. ennek tök mind1 mit mondasz vagy mutatsz.. nem fogja felfogni.

hagyd rá.. ha beszél hozzád maradj kussban, ne nézz a szemébe, nézz más merre mintha ott se lenne. legyél vele bunkó ne figyelj rá ha beszél hozzád.

ez még 1 buta embernek is rosszul esik ha úgy érzi mintha a falhoz beszélne..:O

szerintem.


23/f

2011. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Belenézel a ronda pofikájába és megmondod neki:Neked itt ma nem osztottak lapot!!!

Vagy finomabban:Légyszi most hagyj!!!

Vagy :Nem téged várnak lenn a portán a szüleid??? XD

Vagy: Megnéznél a büfénél hátha ott vagyok? XD

De ha ugyis nagyarcú akkor miért nem koptatod le valami olcsó dumával?????????

2011. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg kell neki egyszerűen mondani ha mindenkivel ezt csinálja hogy "Takarodjál már, senki sem kíváncsi rád!" és akkor nem létezik hogy ne fogja fel...de ha nem vagy arra képes hogy ezt megmondd neki akkor megérdemled hogy b4sztasson, ja és figyeld meg, ha meg mondod neki amit leírtam akkor szerintem többen is megfogják köszönni...
2011. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
direkt ott piszkáltam a körmöm,néztem ki a busz ablakán,csak hogy fejezze már be,de nem..duma,duma,duma -_-'
2011. jan. 17. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges válaszok:

-Valóban nem rendel ma a pszichiátered?


-Tegnap óta járok egy pasival.Mérges típus,kigyúrt,kopasz,tegnap csak azért tett intenzívre egy csávót mert hozzám beszélt.Mit is akartál mondani?


-Látod ott a takarítót?Az a jövőd.Látsz engem?Ez a múltad.Látod magad?Szánalmas,de ez a jelened.


-(Elfordulsz a barátnődhöz)Na nesze!Megint itt ez a barom.


-Tegnap bejelentettelek zaklatásért,nem jött meg a levél?


-Kíváncsi lennék a szüleidre.Biztosan okos emberek.


-Figyu,várj két órát és jövök.El ne mozdulj;)

2011. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD
2011. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen segfejeket.
2011. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most már ott tartok hogy nem köszönök neki XD HAHA
2011. jan. 21. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!!!

Látod megtudod oldani ha akarod!!!

XD

2011. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!