Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygombám van. Elkaphatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombám van. Elkaphatta a barátom?

Figyelt kérdés
Nek várok oktató válaszokat, hogy a fiúknak nincs hüvelyük stb. -.-" tudom, hogy nincs.. de attól félek, hogy elkaphatta tőlem és ha elkapta, akkor hogyan kezeljük?
2011. jan. 19. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

pecsába :D pont meg akartam kérdezni hogy van-e hüvelye a barátodnak :D most le lőtted a poén


19F

2011. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

így jártál. :DDD

ennyire azért nem vagyok gyerek XD

2011. jan. 19. 00:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, és ott felírnak nektek Canesten kenőcsöt, neked még pluszban kúpot is. A kérdésedre, hogy elkaphatta e a barátod? A válaszom: igen!
2011. jan. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphatta, csak a fiúknál a legritkább esetekben jelentkeznek a tünetek, ők inkább hordozók. A legjobb megoldás: nőgyógyász!
2011. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És a barátom tüneteit hogyan kezeljük?
2011. jan. 19. 01:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2011. jan. 19. 01:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondom, h neki nem lesznek tünetei, csak visszafertőződhetsz, ezért kell őt is kezelni.

Ha a nőgyógyinak magától nem jutna eszébe (van ilyen!), megemlíted, h legyen szíves a párodnak is felírni valamit. Valószínűleg ő valami kencét, vagy antibiotikumot fog kapni.

2011. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem.köszi.
2011. jan. 19. 01:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk, mikor exem elkapta a gombát, el kellett menni a nemibeteg gondozóba:P és mindkettőnket megvizsgálták, én szerencsére nem kaptam el, (hála neked óvszer)de nekem is felírt egy gyógyszert, h biztos ne alakuljon ki semmi...exnek meg vérvétel is volt.

Ja, és volt képe rám fogni, h miattam kapta el...holott nekem semmi bajom nem volt...

A lényeg, h orvos, minél előbb, mindkettőtöknek!!!!!

20/l

2011. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

csak..igazából tartok tőle, hogy mit fog mondani :S kicsit félek vele erről beszélni..tudom, hogy minél hamarabb kell..de mégis olyan ciki. :(

2011. jan. 19. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!