Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan csajról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan csajról, aki vörösre festi a haját, de nagyon természetesen hat?

Figyelt kérdés
mert sztem nagyon természetes hatása van, és mások azt hitték, hogy természetes, még azokat is ribinek gondoljátok?
2011. jan. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy szereti a vizslákat, a piritóst mézzel eszi, a kávét két cukorral issza, jobban szeret felül lenni az ágyban, csak elvétve borotválja a fanszőrzetét, inkább a szövetkabátot szereti és a romantikus filmeket végigbőgi. Valószínűleg állatorvos lesz vagy általános bölcsész, gyűlöli a magassarkú cipőket, de imádja a trapéznadrágot. Mértékkel fogyaszt alkoholt, viszont füvet gyakran, mindenkinek azt hazudja, hogy nem dohányzik, pedig néha elszív egy-egy cigit. A barátaihoz hűséges, de a szerelméhez nem.

Mindezt abból tudom, hogy vörösre festi a haját, de az nagyon természetesen hat.

2011. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ribiség nem függ ám a hajszíntől. Amúgy ízlések és ficamok... XD
2011. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a lányok sokkal többet gondolkodnak azon, hogy mit gondolunk róluk, mint amennyit mi egyáltalán gondolkodunk...

nyugi nem hajszín alapján ítélünk

2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ez k*rvajó.xdddddd
2011. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bretso ***** válasza:

A te olvasatodban, aki vörös az ribi? Ebben az esetben rólad személy szerint azt gondolom, hogy ostoba vagy.


Arról a személyről, aki vörösre festeti a haját, nem gondolok semmit. Szó szerint egy gondolat sem jut eszembe ezzel kapcsolatban, még ha hígfoszöldre festetné, akkor esetleg, de természetes vörösre? Semmi.

2011. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

-.-"" istenem!! már semmit sem lehet kérdezni?!

én csak azt akartam, hogy mit gondoltok róla, mert azt olvasom mindenhol, hogy a vörösre festettek ribik, és nem gondolom a vörösekről, hogy azok, mert sztem gyönyörűek, mármint a természetesek. és az első, ez csak egy rohadt kérdés, menj máshova, ha önbizalom hiányod van!!

2011. jan. 19. 21:57
 7/9 A kérdező kommentje:
tehát, hogy érthetőbb legyek, a gyengébbek kedvéért, felteszem máshogy a kérdést. Szerintetek nem gáz, ha valaki vörösre festi haját? mert mindenhol ahol ilyenféle kérdéseket tesznek föl, mint például, ez egy hülye példa lesz: "nektek bejönnek a vörös csajok?" amúgy volt ilyen, ott olyanokat olvastam, hogy a festettek ribik, és ezt nem csak ott olvastam. ja és, hogy tisztázzuk nem rólam van szó, a barátnőmnek még jól is áll, mert természetes haja az vörösesbarna volt és még szeplöi is vannak, a bőre meg annyira fehér, hogy világít a sötötben.Szóval csak egy kérdés volt, és ezért nem kell azonnal nekem esni!!
2011. jan. 19. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem, nem gáz, ha valaki vörösre festi a haját. Van, akinek tetszik, és van, akinek nem, de ettől függetlenül bármilyen lehet az a személy, tehát nehéz ilyen alapon véleményt alkotni róla. Azzal meg ne foglalkozzatok, akinek erről a ribiség jut eszébe. Igy jobb?
2011. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm végre egy normális válaszoló, köszi, és már ő is belátta, hogy nem mások véleménye számít. :)
2011. jan. 28. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!