Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem egy lánynak, és hogy milyen kategóriába tartozom?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írom-e, talán mehetne még önismereti kérdésekbe is, de ezt többen nézik...


Szóval eddig egy rohadt nagy kocka voltam. A külsőm is erről árulkodott: vékony voltam, közepesen hosszú lelapult haj, ápolatlan külső, fehér sápadt bőrszín, full kómás fej minden nap a hajnalig tartó játszás miatt stb... Ezek miatt kaptam elég sok negatív kritikát is.


Az elmúlt fél évben megváltoztam odafigyelek a külsőmre nagyon: edzek, normális haj, divatos, nekem jól álló ruhák stb. Mivel kevés nő ismerősöm, vagyis alapból kevés ismerősöm van, csak az a pár kocka, így nem tudom senkitől megkérdezni, hogy így hogy nézek ki. Családból, illetve ahhoz közel álló személyektől csak azt hallom, hogy jól nézek ki, de mondhatják kedvességből is..


Szóval összefoglalva az a bajom, hogy hiába vannak pozitív visszajelzéseim, még mindig bennem van az, hogy ronda vagyok.

De ez változó, mintha két önképem lenne. Van amikor úgy lépek ki az ajtón, hogy istennek képzelem magam. Ilyenkor csomó lány szemez velem, végignéznek, olyanok akikről eddig csak álmodtam :D Tök furcsa. (Volt olyan, hogy villamoson ültem előttem állt egy csaj, nem volt senki a közelébe, mégis beállt a lában közé, mintha nem férne el, benyomta a mellét az arcomba és mosolygott :D ).


Viszont! Sokszor van olyan, hogy ha nincs időm mondjuk borotválkozni, megcsinálni a hajam, akkor ronda sz@rnak érzem magam, úgy megyek az utcára, hogy biztos kibeszélnek, biztos rajtam röhögnek stb.

Tudom, hogy ha ismerkednék tudnám, hogy mi a véleményük, de amíg ilyen bizonytalan vagyok nem merek leszólítani egy nőt se. Kössz az esetleges válaszokat.

19/F


2011. jan. 20. 00:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát pont ezaz énse azért jáccok, csak baszottul nincsmást csinalnom... bár manapság már föleg csak sorozatokat nézek, meg netezgetek:D

am 19/f

2011. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem alapítsuk meg az antiszociális volt kockák klubját :D Mehetnénk együtt bulizni.
2011. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet :D
2011. jan. 24. 01:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem is sok idő kellett, míg kigyógyultam a kockaságból, és ha hiszed ha nem, pont 19 éves voltam, mint te, amikor a legnagyobb változások beálltam az életemben, abban az évben vetkőztem ki magam a kockaságból és lett is barátnőm, akire a volt kocka haverjaim nem kicsit féltékenyek voltak :)


A lényeg, hogy tényleg keress új társaságot, mert a régiek csak visszahúznak! Tudom, nem könnyű bejutni a suli alfa hímei közé, lehet azt a klikket nem is neked találták ki, viszont néhány intelligens, nyitott, divatos sráccal akik nem kockák mindenképpen haverkodj!!! És ne hagyd ki a bulikat, hidd el, néhány sikeres éjszaka életre szóló élményeket fog adni!

2011. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia!

Én az alapján amit leírtál, egyértelműen ki merem jelenteni, hogy Neked kizárólag "csak" önbizalomhiányod van. Nincs Neked a külsőddel az égvilágon semmi gond:)

Túlságosan meg akarsz felelni a körülötted lévő lányoknak, és a környezetednek. Bármilyen menő cuccot felölthetsz magadra, ha a görcsösség és az önbizalomhiány sugárzik rólad, akkor mindenki csak azt fogja észrevenni. Mindegy mit veszel fel, az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Egyenlőre ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magagra figyelj, és arra hogy mindig jól érezd magad. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. Ha látják rajtad, hogy szereted önmagad(de nem indulsz el az egoisták útján!:), akkor vonzódni fognak hozzád az emberek. Adj időt magadnak, és ne görcsölj ennyit, észre fognak venni:)

2011. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát én nem értek egyet az előttem lévővel. Én nagyon fiatal vagyok (14) de sztem több tapasztalatom van a nőkhöz mint bárki másnak. Én lányokkal nőttem fel (anyám, hugom , nővérem és nem ismertem az apám). Az osztájomban a fiúk nem fogattak be ezért csajok neveltek. Később Én lettem a legnagyobb menő a suliban. Majdnem mindenki a barátom volt és sok barátnőm volt.Miért?? MErt megjött az önbizalmam. De nem csak önbizalom! ELkezdtem nézni ki mit vesz fel és azt mijenek a jó csajok. A lányoknál elmondom mi a siker titka: ÖNBIZALOM (de ne vedd túlzásba, mert naon ciki lesz) KEDVESSÉG: legyél kedves, érzékeny romantikus, tudd hogy mit szeretnek, barátkozz KINÉZET fontos hogy jól nézz ki, zselézd fel a hajad de egy jó fodrász csinálja és naon számít mit veszel föl: Olyan csőgatya ami nagyon ráncos, világos póló de mindent lehet ami divatos viszont a tested is fontos GYÚRJÁL! Ha tudod h valamejik csajnak bejön valaki akk ne nézd mijen az a pasi lehet h degenerált.. nem minden csajnak jó az ízlése!!! Sok szerencsét
2012. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!