Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "kimosni" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom "kimosni" az ánuszomat langyos vízzel?

Figyelt kérdés
Mármint zuhanykabinom van és ott guggoljak le? vagy csak hajoljak be és úgy? vagy hogy?
2011. jan. 20. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Slaggal
2011. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beöntéssel.
2011. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sterimóval
2011. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy ti mekkora barmok vagytok...jó hogy nem azt írta valamelyikőtök hogy a tűzoltóságot hívjam fel hogy mossák ki a seggem...de úgy vettem észre az alapvető intelligencia lassan itt fog kezdődni mint ahol ti is vagytok...na de sebaj ilyenek is kellenek a mi kis világunkra...amúgy még a kérdést sem fogtátok fel...szóval mint elsőbe: elolvasod->végig gondolod->megpróbálod értelmezni ill. felfogni-> ha mindez nem sikerült akkor elolvasod még egyszer és így tovább és így tovább...na gyerekek ez a gáz hogy még értelmezni sem tudtok...tehát el kéne gondolkozni hogy merre is jaszkariztok mert ezzel csak magatokat égetitek...buták
2011. jan. 20. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
oke! ne huzd fel magad.ezeken az oldalakon szorakozni is szoktak az unatkozo vagy maganyos fiatalok. na figyusz! a gyogyszertarban lehet beontocsovet es tartalyt kapni. langyos babaszappnos vizzel vagy glicerin olajos vizzel megteheted. de tarts bennt legalabb 5 percig ha birod.kb. fel litert felspriccelhetsz.de meg a farkas fecskendore is illik a beontocso akkor nem kell tartaly,es egyedul konnyebb kivitelezni. sok sikert!
2011. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ahha...értem és mi a helyzet akkor ha gyorsan muszáj valahogy kitisztítani a dolgokat? erre is van valami módszer?
2011. jan. 21. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
még te vagy felháborodva te nyomorék ? Szerinted ilyen kérdést felteszel és akkor még az előttem szólók a barom válaszolók ? Ha komoly gondod van menj el orvoshoz, de hogy lehet ilyen kérdést feltenni hogy hogy mosd ki a segglyukadat idióta
2011. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak ez a modszer ismeretes. mast nem tudok. de miert fontos ez neked ennyire?vigyazz mert ha sexualis oromokre akarod hasznalni a popodat akkor konnyen aranyeret is kaphatsz.
2011. jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!