Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért van nyitva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért van nyitva a szemük csókolózás közben?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar,hogy közben nyitva van a srácok szeme...

Különben is,nem fájdul meg a szemük,hogy olyan közelről nézik a lányt?:D


2011. jan. 21. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát szerintem egyáltalán nincs nyitva. max akik, akkor csinálják először, és nem tudják hogy hogy kell:D
2011. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
hát nekem még 1szer sem volt nyitva..
2011. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én azért tartom nyitva, mert nagy műtétem volt és ha kinyújtom a nyelvem, akkor megfeszülnek az izmok a szemhéjamban és képtelen vagyok becsukni.
2011. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez engem is idegesít...

Bár eddig még csak két fiúval smároltam, de nagyon idegesített :S:D

15L

2011. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csukd be a SAJÁT szemed, és akkor nem látod.
2011. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te honnan tudod?
2011. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. azért, mert közben, amíg nem figyel, ki szoktam zsebelni a nőt, az pedig könnyebb nyitott szemmel.
2011. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Onnan,hogy egyszer olvastam,hogy a fiúk úgy jobban szeretik.

Aztán amikor csókolóztunk a barátommal,meglestem,igaz-e,és ott bámult.Nagyon zavaró volt.

Ez már elég régen volt,azóta minden barátomnál megnéztem,és mindegyiknek nyitva volt a szeme közben...

Egyébként köszönöm a válaszokat!:)

Ja,egyébként,ha becsukom a szemem,az azért nem jó,mert,ha tudom,hogy néz,megfájdul a homlokom....Hülyeség,de így van:D

2011. jan. 21. 18:10
 9/20 A kérdező kommentje:
18:5..........HAHAHAHAHAHAHA:D:D:D:D:D
2011. jan. 21. 18:14
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ja,egyébként,ha becsukom a szemem,az azért nem jó,mert,ha tudom,hogy néz,megfájdul a homlokom....Hülyeség,de így van:D"

ezen egy percig röhögtem, köszönöm! :)

amúgy ha épp nyitva van akkor azért, mert szeretem nézni a lányt, de ritka, hogy nincs csukva.

2011. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!