Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konnyebb part talalnia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konnyebb part talalnia egy "egyszerubb" embernek?

Figyelt kérdés
A kerdeshez nekem nincs kozom, de a kornyezetemben azt latom, hogy aki kicsit tobbet gondolkodik, szelesebb latokorrel van megaldva, nehezebben akad tarsra, mint aki a szo legnemesebb ertelmeben, egyszerubb. Van ebben barmi logika, csak en latom igy, mit gondoltok?
2011. jan. 23. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

baromság


egyébként aki sokat gondolkodik: fél, nem elég spontán és sokszor meggondolja magát


ez lehet a meglátásod oka

2011. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van benne logika, már hogy ne lenne... aki szélesebb látókörű, annak általában nagyobbak az igényei, meg nehezebb az ő világnézetéhez hasonló társat találnia, mivel összetettebb lélek. persze jól látod, az egyszerű emberek "igen-nem" szinten gondolkoznak, pl

-"megyünk tesco-ba, iszunk sört?"

-"igen, igen"

-"nah, te vagy az én párom"

:D

de amúgy mki azt kapja akit megérdemel...

2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és ez tutira nem baromság. utolsó voltam.
2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát, az én környezetemben lévő, sokat gondolkodó emberek általában amolyan magukat roppant okosnak és mindenkinél többnek képzelő "művészlelkek", akiknek mindenről (de tényleg mindenről) megvan a maga véleménye, emellett még esetleg világfájdalmuk van, mert hogy a világ szemét, kapitalista, az emberek idióták, stb... Az ilyenek meg nekem az agyamra mennek. Akkor már inkább egy egyszerűbb ember.
2011. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"


vagyis igen...

2011. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mennyeknek
2011. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan dolgok amiken nem kell sokat gondolkodni!:)
2011. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van benne valami.

Pl az első barátom mikor megismerkedtünk, teljesen ok volt, választékosan igyekezett kifejezni magát, szóval tényleg olyannak tűnt, akivel szellemi partnerek is lehetünk. Viszont miután jobban megismertük egymást, kiderült, hogy ez a választékosság csak az ismerkedés idejére korlátozódott, pocsék a helyesírása, és lényegében semmi komolyabb témához nem tudott hozzászólni, de néha még egy egyszerű szóviccet sem értett. Félreértés ne essék, nem atomfizikáról akartam vele társalogni... Ez igen kiábrándító volt. Azzal a -valóban, kicsit egyszerű- lánnyal, akivel utánam járt pedig teljesen jól megértették egymást.

Szóval ebből kiindulva van benne igazság.

2011. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
21:01-es iszonyat sötét lehet
2011. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen.
2011. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!