Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emlékezetes ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emlékezetes ajándékot vennétek 1 fiúnak? FIÚK, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki elég jól a szívemhez nőtt az elmúlt évben. Viszont februárban külföldre költözik és csak ritkán jár majd haza.

Arra gondoltam,hogy nyakláncot adok neki egy focilabda medállal(focirajongó). Azért gondoltam erre, hogy úgymond mindig ott legyek vele.(gondolton kívül:P) Nem volt köztünk még semmi egyébként,de mindennap beszélünk vagy találkozunk:) Vagy ez nagyon nyomulós ajándék?


Nektek milyen ötletetek van? (Ja és 21éves)

Előre is köszönöm szépen a segítséget!:)


2011. jan. 25. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer vettek ékszert, annak se örültem, mert nem hordok és kínos volt, hogy viselnem kellett. Aztán szakítás után az első dolgom volt elsuvasztani a fiók mélyére. Szerintem inkább csinálj neki valami kis személyes emléktárgyat.
2011. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
46%
Ps3
2011. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hord-e láncot egyébként. De lehet, hogy valami általad készített dolognak jobban örülne.
2011. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szokott hordani nyakláncot :-)
2011. jan. 25. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó üveg whiskey a minden... Kötelék kifejezéséhez pedig elég egy bőrcsík a csuklóra, rejthet sokkal többet mint egy 50rongyos nyaklánc. Szerintem.


23f

2011. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Szia!

Én egy pillangókésnek/bármilyen késnek örülnék. A fiúk szeretik az ilyen dolgokat, habár nem biztos, hogy Ő szereti. Tudakold meg tőle, mielőtt veszel neki egyet.

Hasznos kis cucc, jó játék, csak veszélyes.

Remélem segítettem :)

2011. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmm. Valami férfias, sexis karórát eltudnék képzelni.. :)
2011. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én el tudnék képzelni egy focis pendrive-ot, rajta néhány jól sikerült közös képpel zenével, emlékkel... Azt bármikor használhatja, persze ma már alap, h mindenkinek van pendrive-ja, de ez mégis különlegesebb :)

Vagy egy jegy a következő meccsre, esetleg kulcstartó? :)

De ha hord láncot, a labdás medál is szép ajándék lehet.

Esetleg bögre vagy valami menőbb cucc a kedvenc csapatáról emlékként :)

2011. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szánnál a dologra?

Mert a fent említett karóra 15-20 e forint alsó hangon, ha olyat veszel, aminek értelme is van....

Közös képek... bekeretezve nem biztos, hogy jó ötlet, mégsem a pasid...

Hideg helyre megy? Vegyél neki egy elegáns, szép sálat, mert sokszor fogja hordani..

Dohányzik? Zippo...

2011. jan. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AZ UTOlsó kommentelő okos dolgot mondott...bár amit te írtál szép gesztus...és az a lényeg...te ismered nem mi...te jobban tudod minek örülne...tévhit hogy egyformák vagyunk..18f
2011. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!