Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a fantáziához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a fantáziához?

Figyelt kérdés
Mostanában arra gerjedek(fantázia szinten),hogy egy formás,gyönyörű nő testhez simuló,csillogó,fekete latexnaciban és magassarkú,hegyesorrú fényes fekete combcsizmában simán lever,kinyír kigyúrt pasikat,és a combjaival megfojtja őket.Gyors,halálos,és gyönyörű.Gyilkolássza az "alfadogokat"
2011. jan. 25. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nincs veled semmi baj, nem tudom a többiek miért szóltak le :D szerintem "aranyos" gondolat :) én is szoktam ilyenről fantáziálni csak ott én vagyok a nő :P és nem latexban vagyok, hanem nagyon rövid bőrnaciban és magas csizmában


egyébként a "szúrnám a gondolataidat" beszóláson röhögtem vagy fél órát :D

2011. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nagyon rövid bőrnaci is jó,ha izzadságtól fényes a bőröd
2011. jan. 26. 15:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Neked egy perverz oldalra kéne menned !
2011. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is utolsó:)De még nem találtam ilyet.
2011. jan. 27. 11:18
 15/18 anonim ***** válasza:
jujj pedig van jó sok :D egyébként nézz domina videókat oldalakat pl. az hasonlít a fantáziádhoz
2011. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
még sokat fantáziálok arról,hogy egy gyönyörű,formás nő meztelen testtel-ami fényesen csillog az izzadságtól-tigrisre,vagy más nagymacskára vadászik puszta testtel,úgy,hogy ráugrik és szép lassan ráfonja a combjait a tigrisre,megfojtva ill. összeroppantva azt,mint egy óriáskígyó.A fényes,fekete latexcucc is pontosan ilyen jó.
2011. jan. 27. 12:03
 17/18 A kérdező kommentje:
vagy meztelenül ugrik rá a nagymacskára egy lóról,vagy íjjal,nyílpuskával vadászik rá.Lényeg,hogy a puszta testével legyőzi azt.
2011. jan. 27. 12:05
 18/18 anonim válasza:
Akkor neked ajánlom a charli angyalai című filmet :-D
2017. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!